Default welcome msg!

Do szkoły i przedszkola

Przedszkole, szkoła - nowy etap, nowe potrzeby

Stało się to, czego najbardziej się obawiałaś/eś - Twoje dziecko wkroczyło w taki wiek, w którym będziecie musieli się rozstać na parę godzin w ciągu dnia, bo zaczyna nowy etap edukacji w przedszkolu bądź szkole. Chcesz, żeby było jak najlepiej przygotowane - wiesz, że teraz trzeba skompletować akcesoria do przedszkola bądź akcesoria do szkoły. Pozwól sobie pomóc dobrać cały zestaw dla przedszkolaka i pierwszoklasisty!

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Najlepsze akcesoria przedszkolne oraz akcesoria szkolne

Skompletowanie akcesoriów dla przedszkolaka i przyborów szkolnych dla uczniów nieco starszych to niejednokrotnie duże wyzwanie. Zawsze zależy nam przede wszystkim na dobru naszego dziecka, dlatego chcemy, by wszystko, czego będzie używał odznaczało się wysoką jakością wykonania. Jednocześnie zawsze też zależy nam na tym, aby opłacało się to również ekonomicznie. Dlatego poszukujemy produktów, które łączą jedno i drugie. Ale nie zapominajmy o potrzebach naszych pociech - one też mają jakieś oczekiwania wobec swoich akcesoriów szkolnych i przedszkolnych, których będą używać. Każde dziecko pragnie tego, by były one atrakcyjne wizualnie, kolorowe, najlepiej z motywem graficznym z ulubionej bajki. A w naszym sklepie znajdziesz produkty, które łączą ze sobą wszystkie te trzy cechy - są dobrej jakości, w przystępnej cenie i zachwycą wizualnie każdego malucha.

Akcesoria do przedszkola od Pasikota

Niezbędne akcesoria przedszkolne to przede wszystkim: nieduży plecak, najlepiej w kształcie zwierzątka, który będzie jednocześnie bawił i uczył naszego malucha, ołówki z gumką do ścierania i do trenowania pisania, nożyczki do wycinania różnych kształtów, kredki świecowe z motywem z ulubionej bajki, czy też piórnik lub saszetka na przybory np. z uśmiechniętą buzią Myszki Miki.

Nieco starsze dzieci spośród licznych akcesoriów szkolnych będą potrzebowały również plecaka szkolnego, ale taki w kształcie zwierzątka może być już dla niego za mało poważny - dlatego posiadamy wybór wśród wielu motywów z hitów kinowych, które Twój maluch na pewno zna i uwielbia np. Angry Birds, Avengers, Batman, Blaze i Mega Maszyny, Auta, Dobry Dinozaur, Frozen, Gdzie jest Dory?, Jej Wysokość Zosia, Kubuś Puchatek, Minionki, Biedronka i Czarny Kot, Pingwiny z Madagaskaru i wiele, wiele innych.

Oprócz tego są też u nas dostępne motywy plecaków konkretnych postaci: kota Pusheen, myszki Miki i myszki Mini, księżniczek z Disneya, kucyków Pony, a także z gry Minecraft. I z takimi właśnie motywami Twoje dziecko w wieku szkolnym może dobrać sobie duży, pojemny plecak na książki, piórnik na wszystkie potrzebne długopisy i kolorowe pisaki, a także zeszyty np. we wzory z klocków lego.

A dla jeszcze starszych dzieci znajdą się u nas plecaki młodzieżowe w eleganckie, kolorowe wzory lub nawet z najmodniejszym motywem sezonu - flamingiem.

Ponadto wśród naszych licznych akcesoriów do przedszkola lub szkoły chłopcy mogą dobrać sobie długopisy z motywem ulubionej drużyny piłkarskiej, a dziewczynki piórniki w jednorożce. U nas każde dziecko znajdzie coś dla siebie przy kompletowaniu akcesoriów szkolnych i przedszkolnych, tylko dajmy im szansę! Najlepiej takie zakupy robić wspólnie z dzieckiem, żeby trafić w jego potrzeby i zainteresowania, aby mógł z dumą przed rówieśnikami zaprezentować swoją wyprawkę.