Default welcome msg!

Akcesoria papiernicze i piśmiennicze

Kolorowe akcesoria do szkoły i przedszkola

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą licencyjnych produktów przydatnych dla każdego młodego ucznia czy przedszkolaka. Znajdziecie tu Państwo wyjątkowe artykuły papiernicze, zestawy artystyczne, teczki, naklejki i segregatory. Każdy z przedmiotów posiada ulubiony dziecięcy motyw, który z pewnością uatrakcyjni jego codzienne wykorzystanie. Pamiętnik na kłódkę np. z Dobrym Dinozaurem czy rybkami ze świata Gdzie jest Dory? zachęci do zapisywania w nim tajemnic, a zestawy szkolnych akcesoriów, czy też kolorowanek lub naklejek z bajkowymi postaciami ze świata bajek Disney czy Nickelodeon pozwolą na długie godziny kreatywnej zabawy.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Pasikot - najlepsze artykuły papiernicze dla dzieci

Każde dziecko chciałoby mieć swoich przyjaciół z kreskówek zawsze przy sobie. Kolorowe zeszyty do szkoły z okładkami ozdobionymi grafikami z bajek albo naklejkami umożliwią spełnienie tych marzeń. Hatchimals, księżniczka z Frozen w brokatowej okładce czy Cars - Auta albo Pidżamersi to świetne pomysły na motywy ozdabiające zeszyty szkolne. W przedszkolu lub szkole również bardzo przydatny może okazać się kołonotatnik z bohaterem, w którym dziecko zapisze swoje ważne informacje czy stworzy wspaniałe rysunki. Taki kołonotatnik wykończony w unikatowy sposób przeniesie malucha do świata fantazji.

Każde dziecko powinno mieć możliwość posiadania własnych sekretów, w których utrzymaniu może pomóc świecący diodami LED pamiętnik z Krainą Lodu czy zabezpieczony przed ujawnieniem sekretów pamiętnik na kluczyk. Interesującą propozycją jest również notatnik dla dzieci z zabawnymi postaciami z klocków LEGO albo bohaterami lub symbolami z uniwersum Marvela. Niektóre posiadają w zestawie oryginalny długopis podkreślający wyjątkowość takiego gadżetu lub kolorową gumę pomagającą utrzymać zawartość w jednym miejscu.

Akcesoria pomagające zachować porządek

Produkty z działu akcesoria papiernicze mogą być również bardzo przydatne w nauce dzieci porządkowania własnej przestrzeni. Bajkowy segregator dla dzieci czy kolorowa teczka mogą być prawdziwym skarbcem na rysunki i prace plastyczne jeżeli z ich okładki chronić je będzie Miraculum: Biedronka i Czarny Kot, Pokemon albo logo ulubionego klubu piłkarskiego FC Barcelona.

Pojemnik na przybory z bajki Frozen pomoże utrzymać kredki ułożone w tęczę, zaś zestawy szkolne z ulubionymi bohaterami Blaze i Megamaszyny, Dobrego Dinozaura albo Star Wars zadbają o to, aby dziecko nie zapodziało żadnego z jego elementów. Dobrą propozycją może być również notatnik magnetyczny Real Madryt, który powieszony na lodówce przypomni o obowiązkach domowych.

Wyjątkowe pomysły na praktyczne prezenty

Licencjonowane artykuły papiernicze dla dzieci mogą być również wbrew pozorom świetnym pomysłem na prezent. Do wyboru mamy zarówno gotowe zestawy prezentowe z pamiętnikiem, długopisem i kubkiem Elena z Avaloru, czy też portfel z akcesoriami z motywem Atomówki, jak również inne kreatywne prezenty, takie jak zestawy artystyczne z dużymi kolorowankami zwijanymi w rulon albo w wersji podróżnej z motywem Pusheen.