Default welcome msg!

Artykuły szkolne

Bajkowe artykuły szkolne dla najmłodszych

Początki roku szkolnego często bywają trudne, szczególnie dla najmłodszych dzieci rozpoczynających naukę w szkole podstawowej lub w przedszkolu. Przybory i artykuły szkolne z wizerunkiem ulubionych postaci z bajek, kreskówek czy cenionych sportowców z pewnością umilą Twojemu dziecku nowy rok szkolny. W ofercie sklepu internetowego Pasikot znajdziesz całą gamę produktów z najpopularniejszych i najbardziej cenionych przez dzieci bajek. Niech Twoja pociecha poczuje się wyjątkowa dzięki unikatowym artykułom szkolnym, które dostępne są w naszym sklepie internetowym.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Artykuły szkolne dla najmłodszych

Z myślą o codziennych, szkolnych trudach i zadaniach Twojego dziecka uzupełniliśmy nasz asortyment o tanie artykuły szkolne, które z pewnością trafią w gust Twojej pociechy. Oferujemy szeroki wybór długopisów, piórników, gumek do ścierania, gumek do mazania czy zakładek z podobizną ulubionych bajek najmłodszych. Oryginalne, licencjonowane produkty sprawią, że każdy dzień Twojego dziecka zamieni się w niesamowitą przygodę dzieloną wraz z najbardziej rozpoznawalnymi bajkowymi postaciami. Różne, kolorowe wzory zachęcą Twoją pociechę do nauki i umilą rozwiązywanie zadań domowych. Wszystkie nasze przedmioty charakteryzują się wysoką jakością wykonania, są również w pełni bezpieczne dla dzieci przez co masz pewność, że Twoja pociecha nie zrobi sobie krzywdy.

Funkcjonalny piórnik dla każdego

Oferta naszego sklepu jest w pełni dopasowana do potrzeb Twojego dziecka. Odnajdziesz tutaj wszelkie artykuły szkolne przeznaczone zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Szeroki wybór piórników szkolnych z pewnością ucieszy każdego malucha. Wśród piórników dla chłopca znajdują się między innymi te z wizerunkiem bohaterów filmów "Spiderman" i "Star Wars", czy bajek "Iniemamocni", "Minionki" i "Super Wings". Najmłodszych fanów sportu z pewnością zainteresuje piórnik z wyposażeniem FC Barcelona czy piórnik 3D Realu Madryt. Każda mała księżniczka, znajdzie również coś dla siebie z oferty piórników dla dziewczynek. Do wyboru są chociażby piórniki z wizerunkiem postaci z "Krainy Lodu", "Myszką Minnie" i uroczym kotem "Pusheen". W naszym asortymencie znajdują się zarówno piórniki jednokomorowe, piórniki trzykomorowe, jak i piórniki z wyposażeniem.

Oryginalne zestawy przyborów szkolnych

W sklepie Pasikot odnajdziesz również gotowe zestawy przyborów szkolnych zawierające wszystkie niezbędne artykuły szkolne dla dziecka. Wyjątkowa oferta zestawów sprawi, że poszukiwanie odpowiednich produktów do szkoły i przedszkola stanie się jeszcze łatwiejsze niż do tej pory. Przygotowane tematyczne komplety wywołają duży uśmiech na twarzy Twojej pociechy. W naszym asortymencie znajdują się kolorowe zestawy z najmodniejszych bajek i kreskówek, między innymi z "Pokemonami", "Minionkami" czy bohaterami "Iniemamocnych" i "Gdzie jest Dory?".

Aktywny wypoczynek po szkole

W naszym sklepie internetowym, oprócz pełnej oferty artykułów szkolnych znajdują się także produkty, dzięki którym Twoja pociecha spędzi aktywnie czas również poza lekcjami. Liczne kolorowanki, naklejki, komplety kredek, flamastrów czy pełne zestawy artystyczne z pewnością poruszą wyobraźnię każdego dziecka. Bogata oferta najwyższej jakości produktów naszego sklepu sprawi radość dzieciom i satysfakcję z zakupu ich rodzicom.