Default welcome msg!

Plecaki dla dzieci oraz plecaki szkolne

Plecaki dla dzieci - praktyczne i wyjątkowe

Jesteś w dobrym miejscu, jeżeli zależy Ci na zakupie wyjątkowego plecaka dla swojej pociechy. Na dobry plecak dziecięcy czy też plecak młodzieżowy składa się wiele czynników. Dla dziecka to przede wszystkim wygląd, a dla rodzica - aby dziecku było wygodnie i aby plecak nie obciążał kręgosłupa dziecka. W dzisiejszych czasach sformułowanie "wyprawka szkolna" nabrało innego znaczenia. Teraz skupiamy się na książkach w ilościach niepojętych dla przeciętnego rodzica i dlatego też plecaki dla dzieci powinny być odpowiednio i skrupulatnie wybrane.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Plecaki Pasikot - magia wyboru

Nasz sklep oferuje Państwu całą gamę ciekawych plecaków dla dzieci. Państwo, jako rodzice oraz dzieci znajdą u nas odpowiedni plecak, który spełni Wasze oczekiwania. Plecaki dla dzieci i plecaki młodzieżowe występują u nas w szerokim zakresie rozmiarów - od 24 cm do 42 cm. Plecaki dziecięce odznaczają się radosną barwą i przede wszystkim, przedstawiają postacie z popularnych bajek czy popularne wzory. Przykładowo miłośnik "Psiego Patrolu" może wybrać plecak 3D i cieszyć się swoim ulubionym bohaterem na co dzień. Mamy też dla wielbicieli Minionków plecak pluszowy, a nawet plecak Pidżamersi. Natomiast młodzież szkolna doceni fakt, iż w naszej ofercie znajdą plecaki na kółkach Spirit, którego atutem plecaka jest dodatkowa rączka, dzięki której dziecko może prowadzić go za sobą. To zdecydowanie spodoba się również rodzicom, którym zależy na tym, aby dziecko na co dzień nie dźwigało kilogramów książek i zeszytów. Modnym rozwiązaniem będzie też plecak emoji 40 cm - oj tak, plecak w emotikony króluje w tym sezonie na szkolnych korytarzach.

Dobry plecak – charakterystyka

Dobry plecak to przede wszystkim wygodny plecak dla dziecka, zatem warto dopasować plecak do potrzeb dziecka. Czy to dziecko przedszkolne i potrzebuje małego plecaczka i plecak worek na ubrania do przebrania po wylanym soku, czy to młodzież szkolna i plecak powinien być zdecydowanie większych rozmiarów. Najlepsze dla nich plecaki to takie, które posiadają usztywniane plecy i małą wagę, dzięki temu nie obciążają za bardzo dziecka lub wspomniany wcześniej plecak na kółkach. Worek plecak przyda się również na obuwie zamienne na lekcje wychowania fizycznego lub na ubranie na zmianę. Poliester, z którego jest wykonany zatrzyma zapach i wilgoć wewnątrz plecaka.

Masz wątpliwości który plecak wybrać?

Mówią, że od przepychu głowa boli - tak zdecydowanie może być patrząc na szeroki wachlarz produktów oferowanych przez nasz sklep. Wybierając plecak dziecięcy najlepiej odpowiedzieć sobie na poniższe pytania:

  • dla kogo plecak - przedszkolak czy młodzież szkolna?
  • co dziecko będzie w nim nosiło?
  • czy dziecko ma wady postawy lub problemy z kręgosłupem?
  • i najważniejsze - należy zapytać dziecka jakie jest jego zdanie, który wzór podoba mu się najbardziej.

Na tej podstawie zostanie już tylko kilka potencjalnych plecaków, wśród których z łatwością wspólnie zdecydujecie lub zostanie ten jedyny, wymarzony dla dziecka i zaakceptowany przez rodzica. Przy jakichkolwiek pytaniach czy wątpliwościach służymy wszelką pomocą. Podchodzimy do tematu bardzo poważnie i z chęcią dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem.