Default welcome msg!

Dywany

Bajeczny dywan - ozdoba każdego dziecięcego pokoju!

Dzieci bardzo lubią wykorzystywać każdą wolną chwilę na gry i zabawy. Układanie klocków czy dopasowywanie puzzli wymaga sporej przestrzeni. Dlatego dobrze, aby każde dziecko miało swój osobny wydzielony kącik lub pokoik w rodzinnym domu. Do zabawy mogą więc wykorzystać podłogę, na której będzie znajdować się dywan dziecięcy z bohaterami z ich ulubionej bajki. W ofercie sklepu Pasikot znajdą Państwo dywan do pokoju dziecka, który jest wykonany z bardzo miękkiego w dotyku materiału. Każdy produkt jest estetycznie wykonany i posiada dekoracyjne obszycie na bokach. Dziecięce dywany są dostępne m.in. w rozmiarach: 95x133 cm, 80x160 cm. Dla bezpieczeństwa posiadają też antypoślizgowy spód. Zachęcamy do zakupów.

Powrót do  Pokój dziecięcy

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Rewelacyjny dywan dla chłopca

Każdy mały mężczyzna, który jest fanem motoryzacji, będzie miał niesamowitą radość z dywanu z autami z bajki Cars. Do wyboru są aż dwa modele w intensywnej odjazdowej kolorystyce. Dywan Cars oraz ten z postaciami z bajki Myszka Mickey mogą być wykorzystane jako tor wyścigowy podczas zabaw autkami. Jeśli nasze dziecko jest miłośnikiem galaktycznych opowieści, to na pewno ucieszy się na widok dywanu z bohaterami Star Wars. Dywan dziecięcy może być również inspirujący – tak jak główny bohater z bajki Spiderman. Niech nasza pociecha nie boi się marzyć. Dywan do pokoju chłopca może też odzwierciedlać jego aktualne zainteresowania. Dla przyszłych sportowców dobrym wyborem będzie zielony dywan w kształcie boiska do piłki nożnej lub biało-czarny dywan w kształcie piłki. Pozytywne emocje gwarantowane.

Genialny dywan dla dziewczynki

Jeśli w rodzinie jest dziewczynka, która marzy o bajkowym dywanie, to warto spełnić jej marzenia. Uśmiech na twarzach młodszych dziewczynek na pewno wywoła różowy dywan z Hello Kitty. W sklepie Pasikot są do wyboru aż 3 różne dywany z bohaterką z tej bajki. Jeśli nasza pociecha jest prawdziwą damą, to zakup obłędnego dywanu z Księżniczkami będzie idealnym wyborem. Śmieszą Myszkę Minnie zna każde dziecko. Jest miła, pomocna i sympatyczna. Dywan z jej podobizną rozśmieszy nawet najbardziej zasmuconą dziecięcą twarzyczkę. Dywany dla dzieci mogą pełnić funkcję nie tylko ochronną, ale również praktyczną. Najlepszym przykładem jest dywan połączony z grą w klasy z postaciami z bajki Psi Patrol. Świetna rozrywka o każdej porze.

Sklep Pasikot oferuje Państwu niesamowite dywany zarówno dla chłopców i dziewczynek w bardzo dobrych cenach. Zachęcamy do dołączenia do grona naszych stałych klientów!