Default welcome msg!

Dywany

Bajeczny dywan - ozdoba każdego dziecięcego pokoju!

Dzieci bardzo lubią wykorzystywać każdą wolną chwilę na gry i zabawy. Układanie klocków czy dopasowywanie puzzli wymaga sporej przestrzeni. Dlatego dobrze, aby każde dziecko miało swój osobny wydzielony kącik lub pokoik w rodzinnym domu. Do zabawy mogą więc wykorzystać podłogę, na której będzie znajdować się dywan dziecięcy z bohaterami z ich ulubionej bajki. W ofercie sklepu Pasikot znajdą Państwo dywan do pokoju dziecka, który jest wykonany z bardzo miękkiego w dotyku materiału. Każdy produkt jest estetycznie wykonany i posiada dekoracyjne obszycie na bokach. Dziecięce dywany są dostępne m.in. w rozmiarach: 95x133 cm, 80x160 cm. Dla bezpieczeństwa posiadają też antypoślizgowy spód. Zachęcamy do zakupów.

Powrót do  Pokój dziecięcy

Filtr

Filtr:

Tematyka

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

1 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

1 produkt(ów)

Rewelacyjny dywan dla chłopca

Każdy mały mężczyzna, który jest fanem motoryzacji, będzie miał niesamowitą radość z dywanu z autami z bajki Cars. Do wyboru są aż dwa modele w intensywnej odjazdowej kolorystyce. Dywan Cars oraz ten z postaciami z bajki Myszka Mickey mogą być wykorzystane jako tor wyścigowy podczas zabaw autkami. Jeśli nasze dziecko jest miłośnikiem galaktycznych opowieści, to na pewno ucieszy się na widok dywanu z bohaterami Star Wars. Dywan dziecięcy może być również inspirujący – tak jak główny bohater z bajki Spiderman. Niech nasza pociecha nie boi się marzyć. Dywan do pokoju chłopca może też odzwierciedlać jego aktualne zainteresowania. Dla przyszłych sportowców dobrym wyborem będzie zielony dywan w kształcie boiska do piłki nożnej lub biało-czarny dywan w kształcie piłki. Pozytywne emocje gwarantowane.

Genialny dywan dla dziewczynki

Jeśli w rodzinie jest dziewczynka, która marzy o bajkowym dywanie, to warto spełnić jej marzenia. Uśmiech na twarzach młodszych dziewczynek na pewno wywoła różowy dywan z Hello Kitty. W sklepie Pasikot są do wyboru aż 3 różne dywany z bohaterką z tej bajki. Jeśli nasza pociecha jest prawdziwą damą, to zakup obłędnego dywanu z Księżniczkami będzie idealnym wyborem. Śmieszą Myszkę Minnie zna każde dziecko. Jest miła, pomocna i sympatyczna. Dywan z jej podobizną rozśmieszy nawet najbardziej zasmuconą dziecięcą twarzyczkę. Dywany dla dzieci mogą pełnić funkcję nie tylko ochronną, ale również praktyczną. Najlepszym przykładem jest dywan połączony z grą w klasy z postaciami z bajki Psi Patrol. Świetna rozrywka o każdej porze.

Sklep Pasikot oferuje Państwu niesamowite dywany zarówno dla chłopców i dziewczynek w bardzo dobrych cenach. Zachęcamy do dołączenia do grona naszych stałych klientów!