Default welcome msg!

Koce i termofory

Kocyki dla dzieci - ciepło dla malucha

Dzieci są dla nas najważniejsze, dlatego zaspokajamy nie tylko ich podstawowe potrzeby, ale zależy nam również na ich poczuciu komfortu i ciepła. W związku z tym w naszym sklepie posiadamy szeroki wybór akcesoriów tekstylnych dla dzieci. Niektóre z nich, jak np. koce mogą okazać się zupełnie wyjątkowe. Warto zapoznać się z ich zastosowaniem, ponieważ skutecznie umilą codzienność naszych pociech, zwłaszcza w chłodne dni.

Kocyk dziecięcy to najpopularniejsze i każdemu znane okrycie, które może stać się wspaniałym prezentem i codziennym sprzymierzeńcem podczas mroźnej zimy.

Powrót do  Pokój dziecięcy

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Zalety kocyków dziecięcych

Trzy niewątpliwe zalety wynikające z zakupu odpowiedniego kocyka dla dziecka, to:

  • Zapewnienie natychmiastowego ciepła;
  • Sprawdzają się podczas spacerów, podróży, są lekkie;
  • Wykonane z bardzo przyjemnego dla skóry materiału;

Kolorowe kocyki dla dzieci mają szansę stać się ich ulubionymi przykryciami. Postacie z bajek, bogate wzornictwo oraz żywa kolorystyka to ważne atrybuty produktów dla dzieci.

Kocyk dla dziecka powinien być niezwykle miękki i odpowiedniej wielkości. Często używamy go w wózku, aby otulić niemowlaka na czas spaceru. Jeśli zrobimy to starannie, znacząco minimalizujemy możliwość zmarznięcia malucha.

Koce dla dzieci produkowane są z dbałością o detale i przechodzą testy jakościowe. Zazwyczaj przy ich produkcji przywiązuje się dużą wagę do ekologii i spełnienia norm jakościowych. Wszystko po to, aby do najmłodszych trafił produkt w pełni bezpieczny.

Dlaczego wybrać kocyk z polaru?

Kocyk polarowy dla dziecka jest elementem, bez którego nie wyobrażamy sobie codziennej rzeczywistości. Polar to dzianina z przędzy poliestrowej ma doskonałe właściwości termoizolacyjne. Jest odporny na uszkodzenia, nie wchłania zapachów, a jego suszenie po wypraniu jest ekspresowe, ponieważ nie przyjmuje zbyt dużo wody. Z tego powodu polar, stał się bardzo popularnym i często użytkowanym włóknem.

Funkcjonalność termoforów dla dzieci

Termofor dla dzieci to sprawdzona metoda na ogrzanie malucha, kiedy wymaga tego nagła sytuacja. Kiedyś używano termoforów z wkładem, do którego wlewało się gorącą wodę. Jak można się domyślić, nie była to zbyt bezpieczna metoda, ponieważ istniało ryzyko poparzenia. Dzisiejsze termofory zapewniają maluchom bezpieczeństwo, komfort i stają się zazwyczaj ulubioną przytulanką. Bez obaw można stosować je u maluszków, które mają kłopot z krążeniem.

Z kolei termofor 3d dla dzieci to nic innego jak przytulanka, która łączy w sobie 2 funkcje, tj. wytwarza ciepło oraz jest zabawką. Używanie takich akcesoriów, nie jest kosztowne, a zwiększa szansę na unikanie przeziębień i infekcji, dzięki czemu oszczędzamy pieniądze, które wydalibyśmy w aptece.