Default welcome msg!

Lampki

Atrakcyjne lampki dla dzieci

Światło jest jednym z najważniejszych osiągnięć cywilizacji, bez którego nie umielibyśmy normalnie funkcjonować. Dlatego jest ono szczególnie cenne w pokoju najmłodszych. Odpowiednio dobrana lampka spełnia nie tylko funkcje oświetlenia, które umożliwia przeglądanie lub czytanie książeczki wieczorową porą, ale także rozgania lęk w chwili, kiedy pojawiają się koszmary. Lampka nocna dla dzieci powinna być zarówno funkcjonalna, jak i odpowiednio dobrana pod kątem estetyki. Wygląd, czy też kształt lampki w przypadku dzieci zawsze ma bowiem kluczowe znacznie. Lampka to także element ozdoby pokoju.

Powrót do  Pokój dziecięcy

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Lekkie i przenośne lampki dla dzieci

W przypadku dzieci, niezwykle ważna jest mobilność. Dla najmłodszych, lampki nocne nierzadko stanowią atrakcyjną zabawkę. Dlatego dużą dawkę rozrywki może zapewnić lekka i przenośna lampka z projektorem zasilania na baterie. Bieganie z nią po całym pokoju, przykrywanie wylotu światła lub miganie nią – tego dzieciaki na pewno będą chciały. Idealne lampki dla dzieci powinny zatem być wygodne i lekkie. Niska waga zapewnia możliwość łatwego ich przenoszenia, a na komfort z kolei wpływa możliwość swobodnego uchwytu. Lampa dziecięca powinna umożliwiać najmłodszym solidny chwyt przedmiotu.

Nowoczesny design lampek dziecięcych

Lampki dla dzieci to przede wszystkim ozdoba pokoju. Wybierając odpowiedni produkt, należy kierować się również względami estetycznymi. Wygląd lampki powinien być dopasowany do ogólnego stylu pokoju. Dotyczy to zarówno kolorystyki, jak i kształtów. Im bardziej kolorowy przedmiot, tym większe wrażenie zrobi na dziecku.

Lampki pomagająca przełamać strach

Lampka do pokoju dziecięcego to przedmiot, który może zapewnić dziecku poczucie pewności spokojnego snu. Idealnie w tym kontekście sprawdzi się lampka z motywem pochodzącym z ulubionych kreskówek i filmów dla dzieci. Produkt nawiązujący np. do Spidermana w przypadku chłopca, czy myszki Minnie dla dziewczynki, pomoże przełamać strach i zredukować występowanie koszmarów. Zaświecenie w nocy lampki i ujrzenie ulubionej postaci, wpłynie pozytywnie na emocje dziecka i je uspokoi.

Lampki dziecięce jako zabawki

Dzieci mogą wykorzystywać lampki do zabawy nie tylko jako migające źródła światła, gdy obraca się przedmiotem lub go zakrywa. Do rozrywki idealnie nadaje się specjalnie zaprojektowana lampka projektor dla dzieci. Produkty takie bazują na ekonomicznych i energooszczędnych technologiach LED. Umożliwiają one rozświetlanie pokoju przeróżnymi nastrojowymi motywami graficznymi, np. gwiazdami lub grafikami związanymi z postaciami bajkowymi, np. twarzą Spidermana. Żeby móc cieszyć się atrakcyjnym widokiem, który wprawi dziecko w dobry nastrój, wystarczy projektor takiej lampki skierować w stronę dowolnej płaskiej powierzchni.