Default welcome msg!

Poduszki i poszewki

Kolorowa poduszka dla dziecka

Poduszki to akcesoria domowe, które posiada każdy z nas. Często jednak nie przywiązujemy dużej uwagi co do wyglądu i faktury przysłowiowego "jaśka". Nasz sklep oferuje Państwu wyselekcjonowane poduszki dla dzieci, zachęcające wyglądem i motywami bajkowymi, które staną się idealnym pomysłem na okolicznościowy upominek dla malucha. Każda obdarowana osoba będzie zachwycona starannie wykonanym akcesorium, które powstało z ogromną dbałością o szczegóły, jednocześnie ciesząc oko i będąc efektywnym elementem wystroju każdego dziecięcego pokoiku.

Powrót do  Pokój dziecięcy

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Inna rola poduszki - poduszki przytulanki dla dzieci

Poduszka to element wystroju, który zapewnia spokojny i zdrowy sen. Odpowiednio ułożona głowa ma wpływ na dobrą postawę kręgosłupa na odcinku szyjnym. Oprócz tego, poduszka to ważny komponent dekoracyjny każdego wnętrza, który dodaje charakteru i często odzwierciedla zainteresowania właściciela. Ponadto poduszka może pełnić rolę poduszko-przytulanki dla dziecka, gdy będzie wykonana z miękkiego i przytulnego materiału zastąpi misia podczas snu. Poduszki dla dzieci powinny przyciągać kolorem i fasonem. W pełni zdając sobie z tego sprawę, pragniemy zaoferować szeroki wybór poduszek dla chłopców i dziewczynek. Różnorakie wzory i żywe barwy są odpowiedzią na oczekiwania maluchów. Każde dziecko będzie szczęśliwe, gdy będzie posiadać barwny element z ulubioną postacią bajkową, komiksowym stworzeniem, czy piłkarskim idolem.

Poszewki na poduszki - funkcjonalność w parze z estetyką

Poszewki na poduszki dla dzieci, które znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu internetowego przedstawiają znane i lubiane przez dzieci motywy z popularnych bajek, seriali i komiksów. Poszewki na poduszki dziecięce zostały zaprojektowane zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Ponadto zostały zrobione z miękkich i delikatnych materiałów, by nie podrażniać delikatnej skóry maluchów. Warto wspomnieć o starannej selekcji materiałów użytych do produkcji jaśków. Poduszka dla dziecka musi być wyprodukowana z bezpiecznej tkaniny, nie posiadającej szkodliwych dla zdrowia substancji uczulających. Nasze poszewki są w pełni bezpieczne i dodatkowo kolorowe, z łatwością przyciągną wzrok i zadowolą małe dziecięce buźki, powodując uśmiech na ich twarzy.

Poduszki jako pomysł na prezent

Poduszka dziecięca zawsze sprawdzi się w roli drobnego prezentu, ponieważ odpowiednio dobrana zaspokoi potrzeby i gusta każdego malucha. Jednym z największych hitów są poduszki w kształcie jednorożca w przepięknych żywych i dopasowanych kolorystycznie odcieni. Kolejnym bestsellerem wywołującym efekt "wow" i powodującym uśmiech na twarzy malucha jest poduszka z cekinami. Ozdoby świecące są dwustronne, a poruszanie ich ręką powoduje zmianę koloru np. z czerwonego na srebrny. Zabawa dostarczy bardzo dużo frajdy, ponieważ na fakturze można ręką rysować swoje własne motywy i rysunki. Chłopcy będą zadowoleni, gdy w prezencie otrzymają poszewki dla dzieci ze zdjęciem ulubionego klubu piłkarskiego, bądź znaną postacią komiksową.

Poszewki na poduszki dla dzieci to uniwersalne prezenty, które są "bezpieczne", ponieważ mamy pewność, że zawsze się przydadzą i nie rozczarują obdarowanych.