Default welcome msg!

Pojemniki

Pojemniki, kosze na zabawki – zadbaj o porządek w pokoju dziecka

Mnóstwo rodziców ma problem z tym, aby uporządkować zabawki w pokoju swojej pociechy. Zazwyczaj już od pierwszych dni życia dziecka pojawia się ich sporo, a w miarę upływu czasu zazwyczaj stale jeszcze ich przybywa. Niektóre zabawki są na tyle duże, że mogą stać samodzielnie na szafkach. Inne natomiast są bardzo małe i należy im znaleźć takie miejsce, w którym się nie zgubią. Uporządkowanie zabawek nie jest zatem łatwe tym bardziej, że dziecko zazwyczaj nie chce ich nigdzie chować. Trzeba zatem znaleźć rozwiązanie funkcjonalne i jednocześnie przypadające dziecku do gustu w postaci koszy, pudełek i pojemników na zabawki.

Powrót do  Pokój dziecięcy

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Dziecięce zabawki - gdzie je chować?

Zabawki w gruncie rzeczy można chować nawet w szafkach, jednak nie do tego są one przeznaczone. Zabawki zdecydowanie powinny mieć swoje własne ściśle określone miejsce, w którym będą mogły leżeć przez dłuższy okres czasu, póki dziecko nie postanowi się nimi pobawić. Takim miejscem może stać się pudełko na zabawki, a takich pojawia się na rynku coraz więcej. Są one bowiem funkcjonalne, stosunkowo tanie i do tego przyciągają uwagę swoim wyglądem. W naszym asortymencie posiadamy wiele pojemników, które mogą spodobać się dzieciom w różnym wieku - chłopcom i dziewczynkom. Na początek świetnym pomysłem może być pudełko na zabawki Fisher Price – Hipo, czy też kosz na zabawki Myszka Minnie. To pojemniki na zabawki skierowane typowo do maluchów.

Pufa na zabawki dla starszego dziecka

Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest także pufa na zabawki. W naszym sklepie dysponujemy między innymi pufą z motywem z bajki Frozen - Kraina Lodu. Mamy jednak w ofercie również coś dla starszych dzieci, dla których motywy z bajek mogą okazać się nieco infantylne. Mowa tutaj o pufach Zaska, w ananasy, kaktusy i flamingi, czy też bardzo popularne dziś motywy z flamingami. Taka pufa nadaje się idealnie dla starszego dziecka, które regularnie korzysta z mebli w swoim pokoju. To również rozwiązanie dwa w jednym, co jest niezwykle praktyczne w pokoju dziecka.

Pudełka, pojemniki i kosze na zabawki z motywami bajek

Wielu rodziców się zastanawia, czy taki pojemnik na zabawki musi mieć w ogóle jakiś motyw czy też nietypowy kształt? Naszym zdaniem zdecydowanie tak. Przede wszystkim zwykłe pudło na zabawki nie przyciągnie uwagi dziecka. Nie będzie ono chętnie chowało do niego zabawek i tym samym uczyło się sprzątać. Jeśli kosz na zabawki jest bajkowy, wówczas dziecko chętniej zwraca na niego uwagę. Dlatego w naszym asortymencie są także bajkowe kosze na zabawki z motywem Psiego Patrolu, czy też Świnki Peppy.

Oferujemy również specjalne półki na kosze z zabawkami, gdzie można wszystko bardzo szybko i przede wszystkim zgrabnie zorganizować. Półka jest wypełniona kilkoma koszami o takiej samej wielkości co sprawia, że każdy rodzaj zabawek można umieścić w innym koszu. Warto również rozważyć takie rozwiązanie jak pojemniki plastikowe na zabawki. Plastik jest stosunkowo trwały dzięki czemu nawet po wielu latach w pokoju dziecka, stale może wyglądać dobrze.

W naszym asortymencie każdy z Państwa jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Praktyczny kosz na zabawki, czy też plastikowy pojemnik z motywem jego ulubionej bajki spodoba się każdemu dziecku. Warto bez wątpienia zainwestować w takie właśnie produkty, aby móc zawsze zachować ład i porządek w pokoju pociechy. Takie bajkowe pojemniki, czy też pudełka są w stanie wszystko zorganizować tak, by pokój dziecka prezentował się perfekcyjnie.