Default welcome msg!

Portfele i skarbonki

Modne i praktyczne skarbonki i portfele dla dzieci

Przeglądając ofertę naszych portfeli i skarbonek dla dzieci znajdziecie tutaj modne, kolorowe i bezpieczne produkty, które będą trafionym podarunkiem dla dziecka w każdym wieku. Zarówno z okazji dnia dziecka, gwiazdki, urodzin bądź imienin dziecka. Dlatego jeśli zastanawiasz się jaki prezent sprawi Twojemu dziecku największą radość, to sprawdź nasze liczne propozycje. Oferujemy tutaj unikalne, uniwersalne i praktyczne akcesoria dziecięce w postaci skarbonek i portfeli z najnowszymi motywami znanych bajek.

Powrót do  Pozostałe

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Skarbonki i portfele dla najmłodszych dzieci

Dla najmłodszych dzieci proponujemy cieszące się ogromną popularnością miękkie, pluszowe portfele dziecięce. Produkty te zostały stworzone przede wszystkim w trosce o bezpieczeństwo maluchów. Z kolei w przypadku nieco starszych pociech polecamy nowoczesne skarbonki dla dzieci, z modnym designem nawiązującym do popularnych filmów, bajek oraz klubów sportowych. Jeśli wiemy, jaka bajka jest aktualnie dla naszego dziecka najfajniejsza, to z łatwością wybierzemy trafiony prezent. Warto również zauważyć, że dzieci przywiązują się do ulubionych postaci z bajek, co gwarantuje, że taki produkt będzie prezentem, który pozostanie jako miła pamiątka zdobiąca półkę dziecka jeszcze długo.

Bezpieczne schowki na pieniądze dla dzieci

Istnieją różne metody przechowywania pieniędzy przez dzieci. Część z nich będzie chciała mieć je pod ręką – wówczas sprawdzi się portmonetka dla dziewczynki, portfel dla chłopca, bądź też uniwersalna saszetka na szyję. Łatwo schować taki przedmiot do plecaka, czy też zabrać na zakupy z rodzicami, aby dziecko mogło zapłacić za swoje drobne przyjemności z własnego kieszonkowego.

Modnym wzorem są portfele dla dziewczynek z Hello Kitty, My Little Ponny oraz Hatchimals. Natomiast modny portfel dla chłopca to motyw związany z popularnym włoskim klubem sportowym AC Milan, bądź też z pełnym trzymającej w napięciu akcji filmem Star Wars. Często wybierane są również wesołe saszetki na szyję dla dzieci w kształcie zabawnych Minionków, w których zmieści się nie tylko drobny bilon dziecka, ale również inne skarby: ulubiony kamyczek, kapsel bądź też bransoletka.

Jeżeli chcemy nauczyć dzieci oszczędności, zbierania pieniędzy z kieszonkowego, tak by mogło sobie pozwolić później na coś bardziej kosztownego, warto zakupić modną skarbonkę. Taki produkt posłuży na lata, z czasem będzie wykorzystywany do odkładania pieniędzy na co raz poważniejsze zakupy. Skarbonka jest bardzo praktycznym prezentem, który ułatwi nauczenie młodego człowieka rozporządzania swoim niewielkim budżetem i na pewno zaprocentuje w przyszłym, dorosłym życiu. Jako skarbonka dla chłopca sprawdzi się na pewno metalowa puszka z motywem idealnym dla małych fanów hiszpańskiej piłki nożnej: FC Barcelona, Real Madryt, czy też w kształcie znanym z bajki Pidżemarsi. Jeżeli natomiast chcemy sprawić radość dziewczynce, atrakcyjna będzie skarbonka z wzorem Pusheen, bądź też Miraculum.

Praktyczne zestawy dla dzieci

Jeżeli chcesz ucieszyć dziecko zestawem składającym się z kilku produktów z tej samej serii, warto zastanowić się i wybrać zestaw składający się na przykład z zegarka na rękę, portfela i pamiętnika z długopisem. Taki zestaw na pewno będzie bardzo pozytywnie odebrany przez obdarowanego! Dziecko będzie mogło się pochwalić przed rówieśnikami kilkoma przedmiotami zawierającymi motyw z ulubionej bajki. Posiadanie przy sobie akcesoriów z ulubioną postacią na pewno doda młodej osobie pewności siebie i pozytywnie wpłynie na jej pozytywne samopoczucie! W ofercie przygotowaliśmy specjalnie wybrane zestawy związane z takimi bajkami jak: Kraina Lodu, Shimmer i Shine, czy też Yo-Kai.