Default welcome msg!

Torebki, torby, walizki

Torby, torebki, walizki - towarzysze dziecięcych podróży

W naszym sklepie przygotowaliśmy dla Twojego dziecka torebki, torby sportowe i podróżne, a także walizki. Idealnie sprawdzą się podczas rodzinnych wakacji, weekendowego wyjazdu za miasto, czy też rowerowych i pieszych wycieczek. W tej kategorii znajdą Państwo zarówno dziecięce walizki na kółkach, jak i mniejsze walizeczki, a nawet kosmetyczki. Sprawdź czego potrzebuje Twoje dziecko, aby ruszyć w swoją pierwszą wielką podróż.

Powrót do  Pozostałe

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Na rodzinne wyjazdy, wakacje i kolonie

Jak świat długi i szeroki, ludzie się przemieszczają, zabierając ze sobą niezbędne rzeczy. W zależności od czasu trwania wojaży – ich ekwipunek może mieć różną objętość. Nie ulega wątpliwości, że trzeba go jakoś zapakować. Od zarania dziejów ludzie różnie sobie z tym radzili, m.in. wiążąc toboły, czy tworząc inne rozwiązania na miarę swoich czasów. Dziś – naszym wybawieniem są duże torby, małe torebki i pojemne walizki, które pomieszczą wszystkie skarby, niezbędne nam w czasie krótszych lub dłuższych podróży z dzieckiem.

Z torebką za pan brat od najmłodszych lat

Nieodłączną towarzyszką damskich wyjść jest torebka – to obowiązkowy element stylizacji, niezbędny dodatek i magazyn wszystkich kobiecych skarbów. Dla małych dziewczynek staje się więc jasne, że są one atrybutem każdej prawdziwej kobiety. Stąd już tylko krok do pożyczania maminej torebki – a przecież jest rozwiązanie dużo atrakcyjniejsze dla małej dziewczynki: to własna torebka. Oferowane przez nasz sklep torebki dziecięce są zaprojektowane specjalnie dla najmłodszych użytkowniczek. Torebki dla dziewczynek są naturalnie mniejsze niż dla ich mam, ale spełniają równie ważną funkcję: dają dziewczynkom poczucie niezależności i panowania nad sytuacją. Torebki dziewczęce występują w różnych kształtach i kolorach, a bogactwo fasonów sprawia, że każda znajdzie coś dla siebie. Torebka dla dziewczynki powinna być dostosowana do jej wzrostu i postury – dla drobnej dziewczynki należy raczej poszukać mniejszej torebki, by zanadto nie obciążać niedojrzałego układu kostno – mięśniowego. Torebka dla dziewczynki na ramię będzie również wygodniejszym rozwiązaniem niż torebka trzymana w ręce – gdyż daje dziecku pełną swobodę. Torebki dla dziewczyn charakteryzują się różnorodną stylistyką: znajdzie się coś dla miłośniczek zwierząt, a także fanek bajek. Dla niezdecydowanych rozwiązaniem mogą być po prostu torebki z uroczymi, radosnymi dziecięcymi motywami.

Walizka na miarę dziecięcych potrzeb

W tej kategorii specjalnie dla wszystkich małych podróżników, wielbicieli wielkich wypraw i poszukiwaczy niezapomnianych przygód czekają dziecięce walizki podróżne w najróżniejszych kształtach i kolorach. Na dłuższe wyjazdy przydaje się walizka na kółkach dla dzieci – dzięki temu dziecko może mieć swój bagaż przenosić samodzielnie. Walizka dziecięca jest oczywiście mniejsza od walizki dla dorosłych – dostosowana do możliwości najmłodszych użytkowników, daje im poczucie samodzielności i dodaje autorytetu w oczach rówieśników. Walizki podróżne dla dzieci wykonane są z wytrzymałych i odpornych na czynniki mechaniczne materiałów – nie ma więc obaw, że taka walizka szybko się zniszczy. Walizki dla dziewczynek mogą mieć bogatą paletę barw – zgodną z dziewczęcymi upodobaniami. Z kolei walizki dla chłopców częściej są utrzymane w stonowanych kolorach, często z zastosowaniem typowo chłopięcych motywów i nadruków – gdyż takie są najbardziej pożądane i lubiane przez małych gentlemanów.

Natomiast torba podróżna dla dzieci może stanowić atrakcyjny dodatek do rodzinnego bagażu – ucząc dziecko samodzielności, jednocześnie pozwalając na odseparowanie jego skarbów od rzeczy pozostałych członków rodziny. Ponadto torba podróżna dla dziecka może przecież wyróżniać się innym kształtem oraz wzorem, sprawiając, że rodzinna wyprawa będzie bardziej barwna.

Torba sportowa - dla małego sportowca

Torba sportowa to również niezbędny gadżet, zwłaszcza dla miłośnika sportu. Pierwsze poważne treningi czy wyjścia na obiekty sportowe – to wtedy możemy docenić, jak przydatna jest dziecięca torba sportowa. Pomieści wszystko, co niezbędne: strój treningowy, picie, ręcznik i obuwie. Ułatwi dziecku znalezienie potrzebnych rzeczy, gdyż wszystko zgromadzone jest w jednym miejscu. Ciekawym rozwiązaniem są również chłopięce sportowe torebki na ramię - czasem niepotrzebny jest duży plecak czy torba, a wystarczy mała torebka na niezbędne rzeczy, jak: portfel, telefon komórkowy, paczkę chusteczek i bilet na mecz ulubionego zespołu sportowego.