Default welcome msg!

Avengers - ubrania dla superbohaterów!

Avengers - grupa superbohaterów ze świata Marvel

Czym różni się większość dzieci od większości dorosłych? Wyobraźnią. To dzięki niej nasze pociechy kochają bajki, komiksy, książki. Dlaczego zatem by ich bohaterów nie przenieść do dziecięcej codzienności? Dzięki temu naszym pociechom mogą zawsze towarzyszyć ich ulubione postacie, jednocześnie pomagając im wyrazić siebie, swoje zainteresowania i osobowość. Niewielu bohaterów może poszczycić się tak wyrazistym charakterem jak Avengersi. Pozwólmy zatem, by zabawki, akcesoria i ubrania z ich podobiznami pozwoliły dzieciom wyjść z kręgu anonimowości i zostawić własny ślad w gronie rówieśników.

Powrót do  Bajka

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Superbohaterowie dla chłopców i dziewczynek

Chyba nie ma dziecka, które nie słyszało o brawurowym Hulku - człowieku przemieniającym się w wielkiego, zielonego mutanta o nadludzkiej sile. Albo o Spidermanie - człowieku-pająku w obcisłym czerwonym stroju, wypuszczającym pajęcze nici z nadgarstków i potrafiącym wspinać się po pionowej, gładkiej ścianie budynku. A może Iron Man? Superbohater w cybernetycznej zbroi, wyposażonej w najnowocześniejsze technologie pomagające w walce ze złem? Pozostaje jeszcze Kapitan Ameryka - prawy członek grupy superbohaterów, którego charakterystycznym insygnium jest okrągła tarcza w kolorach amerykańskiej flagi. Wbrew pozorom, te waleczne postacie są uwielbiane nie tylko przez chłopców, ale i przez dziewczynki. W ofercie naszego sklepu znajdują się więc takie produkty z ich podobiznami, które kolorystyką będą odpowiadać zarówno jednym, jak i drugim, a komiksowe wizerunki pozwolą dziecku poczuć prawdziwą bliskość i moc superbohatera. To prawie tak, jakby one przejęły cząstkę jego siły! A zatem pozwólmy dzieciom zostać superbohaterami!

Avengers - od zabawek po ubrania

W ofercie sklepu znajduje się szeroki wybór produktów prezentujących postaci Avengersów w sposób niezwykle wiernie oddający ich cechy wyglądu i charakteru. Dzięki temu poszczególni superbohaterowie wyglądają niemal jak żywcem wyjęci z komiksu. Większość produktów to praktyczny sprzęt szkolny. Plecak z postacią Kapitana Ameryki czy Hulka doda dziecku pewności siebie i na pewno przysporzy mu kolegów i koleżanek. Niektóre posiadają nawet praktyczne kaptury! Poza plecakami dziecko znajdzie tu kolorową torbę termiczną czy worek śniadaniowy. Mając taki ekwipunek na pewno nie zapomni o książkach i drugim śniadaniu do szkoły. Czy jednak zdąży na lekcje? O to zatroszczy się kolorowy zegarek na rękę. Kto wie, może dzięki niemu nasza pociecha nauczy się odczytywać godzinę?

Poza sprzętem szkolnym znajdzie się tu coś i do sypialni, i do łazienki. Prawdziwa pościel, kołdry i poduszki superbohatera pozwolą dziecku poczuć się wyjątkowo, a dodatkowo na pewno wpłyną na lepszy sen pełen ciekawych przygód z Avengersami. Zanim jednak nasza pociecha ułoży się do snu, będzie miała okazję użyć ręcznika z bohaterami Avengers. Każde dziecko unikające kąpieli dzięki takiemu ręcznikowi zmieni o tym obowiązku swoje zdanie.