Default welcome msg!

Batman

Nadaj supermoce swojemu dziecku - pozwól mu poczuć się jak superbohater

Dziecięca wyobraźnia jest nieograniczona, a same dzieci od zawsze wyrażały słabość do bajek czy komiksów, w których występują ich ulubieni superbohaterowie. Nie da się ukryć, że wszelkiego rodzaju gadżety z tej dziedziny sprawią uśmiech na twarzy niejednego dziecka. Superbohaterów było na prawdę wielu, jednak jednym z najbardziej rozpoznawalnych jest człowiek-nietoperz czyli Batman. Postać Batmana na dobre wkupiła się na rynek superbohaterów oraz wyobraźnie dzieci - niejeden mały chłopiec chciałby być jak tytułowy bohater komiksu oraz późniejszej ekranizacji, która bez względu na epizod podbijała serca widzów wyrażających słabość do superbohaterów.

Powrót do  Bajka

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Odzież z Batmanem

Nie od dziś wiadomo, że ubiór stanowi ważny element codzienności, a każdy z nas ma odrębny gust względem ubioru. W przypadku dziecięcych upodobań nierzadko natrafiamy na specyfikę opartą na ulubionych filmach, czy bajkach - bez wątpienia jedną z nich jest Batman. Koszulki z Batmanem stanowią bardzo ciekawy motyw na prezent, który rozweseli młodego fana komiksów, nierzadko rozbudzając wyobraźnie - kto wie, może dziecko odnajdzie własne supermoce utożsamiając się z ulubionym superbohaterem?

Plecaki z Batmanem

Nieodłącznym elementem codzienności dla dziecka jest oczywiście szkoła. Wśród setek dzieci możemy natrafić na miliony gustów, upodobań i przyzwyczajeń. Plecak, jakby nie było stanowi o uczniu. Szeroka gama tornistrów z wizerunkami superbohaterów stanowi gratkę na rynku szkolnym, a sami mali użytkownicy wyrażają słabość do przyrządów powiązanych z ich upodobaniami. Być może superbohater nie wpłynie na samą efektywność nauki, aczkolwiek sam plecak jest rozpoznawalny, co w przypadku dzieci, które mogłyby zagubić swój plecak pośród innych stanowi cechę niesamowicie korzystną - kto chciałby regularnie kupować klasyczny plecak, który zginie w odmętach szkolnego korytarza, tudzież szatni?

Pościel z Batmanem

Sen od zawsze stanowi podstawę ludzkiej egzystencji - już od najmłodszych lat odpowiednio twardy sen stanowi podstawę dobrego samopoczucia. Nie da się jednak ukryć, ze małe dzieci często boją się ciemności, a myśl o pozostaniu samemu w ciemnym pokoju na całą noc budzi grozę. Warto w tym miejscu zastanowić się nad zadbaniem o zaaklimatyzowania dziecięcej sypialni - w tym przypadku doskonale sprawdzi się pościel z wizerunkiem ulubionego superbohatera - dziecko, które jest świadome bezpieczeństwa wyśpi się, a ciągłe przebywanie superbohatera w sąsiedztwie na pewno wpłynie pozytywnie na wyobraźnię malucha, dając mu poczucie wyśnionego poczucia bezpieczeństwa, które jest niezbędne dla zdrowego, spokojnego snu.

Dziecko - superbohater rodzica

Poza tym, w ofercie znajduje się spora ilość zabawek z wizerunkiem superbohaterów, które doskonale wpasują się w potrzeby najmłodszych. Dzięki tym wszystkim elementom skupionym na danym superbohaterze, jesteśmy w stanie stworzyć dziecku swoistą enklawę, dającą możliwość dorastać jako superbohater - kto wie, może w przyszłości przyniesie to nieoczekiwane skutki, a nasze dziecko faktycznie stanie się superbohaterem?