Default welcome msg!

Biedronka i Czarny Kot

Miraculum Biedronka i Czarny Kot - Twoje dziecko też może zostać super bohaterem!

Które dziecko nie marzy o tym, aby zostać super bohaterem i tak, jak ulubione postaci z bajek ratować świat przed złoczyńcami? Gadżety z serii Miraculum Biedronka i Czarny Kot przeniosą Twoje dziecko do zaczarowanego świata ich ulubionych bohaterów. Dzieci uwielbiają otaczać się akcesoriami z uwielbianymi postaciami z bajek, w ofercie naszego sklepu dostępne są różnego rodzaju gadżety, przybory szkolne oraz ubrania z podobiznami dzielnej Mariette - Biedronki, oraz jej nieustraszonego przyjaciela, Adrien - Czarnego Kota.

Powrót do  Bajka

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Do szkoły z dzielną Biedronką na plecach i nieustraszonym Czarnym Kotem na głowie!

Plecak z ulubioną postacią z bajki, do tego piórnik z akcesoriami i zestaw artystyczny idealny do kolorowania, na przykład kolorowanki z Biedronką i Czarnym Kotem. Gadżety z postaciami z serii Miraculum to prawdziwa gratka dla fanów serialu. Super bohaterowie niosą pozytywne przesłanie, ratują świat przed złem, pomagają innym, są dobrzy, mili i uczynni, dzieci mogą czerpać z nich przykład i uczyć się, jak być dobrym i pomagać innym.

Akcesoria z podobiznami kultowych postaci z bajki świetnie wzmocni pozytywne przesłanie i będzie stale przypominać dziecku, jak powinno się zachowywać. Szczególnie istotne będzie to w szkole, gdzie jest ono narażone na wpływy innych dzieci, które nie zawsze są pozytywne. Ważne, żeby dziecko potrafiło wybrać dobrą drogę, mając za przykład dzielną Biedronkę, która będzie towarzyszyć mu każdego dnia w szkolnej ławce, w postaci piórnika czy plecaka, wybór będzie oczywisty.

Na plażę i spacer każda wyprawa z super bohaterami jest pełna niesamowitych przygód

Ręcznik plażowy z wizerunkiem pary super bohaterów - Biedronki i Czarnego Kota, strój kąpielowy, ciepłe ponczo, koszulka z nadrukiem, a może ciepły komin, albo czapka z daszkiem. Teraz bajkowi poskramiacze zła mogą towarzyszyć Twojemu dziecku każdego dnia, w każdej przygodzie. Dzieciaki uwielbiają odgrywanie ról, mają nieskończoną wyobraźnię i niesamowity zapał. Zabawa w ratowanie świata będzie jeszcze lepsza, kiedy dziecko będzie mogło poczuć się jak prawdziwy bohater, na przykład zakładając koszulkę z jego podobizną.

Tajna misja ratunkowa na plaży, żaden problem, wystarczy założyć ponczo z Biedronką i Czarny Kotem i dziecko do razu otrzymuje super moce i może stawić czoła każdemu nieprzyjacielowi. Warto rozbudzać dziecięcą wyobraźnię, pozwolić wejść w zaczarowany świat pełen szalonych przygód. Świat, w którym dobro zawsze zwycięża.

Ubrania z serii Miraculum, zabawki, plecaki, czy też gadżety będą stale pobudzać wyobraźnie Twojego dziecka i przypominać mu o tym, że trzeba walczyć ze złem i pomagać tym, którzy są w niebezpieczeństwie. Chyba każdemu rodzicowi zależy na tym, aby jego dziecko pamiętało o tych ważnych życiowych zasadach.