Default welcome msg!

Blaze i Mega Maszyny

Blaze i Megamaszyny w akcji!

Tego jeszcze nie było! Teraz Blaze i Megamaszyny to nie tylko animowana bajka dla dzieci - to jej bohaterowie na zabawkach, akcesoriach i szkolnych artykułach. Spraw swoim pociechom wiele radości! Niech ich bajkowi ulubieńcy staną się im bliżsi. Niech towarzyszą im w codziennej zabawie i nauce - w domu, przedszkolu i szkole. Dzięki naszym produktom z tej kategorii każdy mały wielbiciel Blaze'a i jego przyjaciół będzie mógł się nimi cieszyć w każdej sytuacji. Wyłącznie wysokiej jakości towar z oryginalną licencją to cecha wyróżniająca nasz asortyment. Doskonały pomysł na prezent masz w zasięgu ręki. Wywołaj uśmiech na twarzy dziecka i daj mu to, o czym marzy!

Powrót do  Bajka

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Niezwykły świat wyjątkowych przygód!

Chociaż Mega Maszyny to zazwyczaj świat chłopięcej wyobraźni, dziewczynki również znakomicie się w nim odnajdują. To nienachalnie pouczający serial, którego główny bohater Blaze i jego kierowca - ośmioletni AJ z ogromnym zapałem niosą pomoc innym megamaszynom. Pokonują przy tym wiele przeszkód podsuwanych przez ich wroga Crusher'a, co przynosi im moc niesamowitych przygód. Blaze i Mega Maszyny to zgrana paczka niezawodnych przyjaciół.

Pasikot - więcej niż zabawki

Dzieci posiadające swoje ulubione postacie z bajek, nierzadko pragną się z nimi zaprzyjaźnić i razem przeżywać wielkie i małe przygody. Wszystkie zabawki Blaze i Megamaszyny dają im te możliwość. Będą wspólnie bawić się w kulkowym basenie, grać na kolorowym pianinie, czy rysować zwariowane obrazki na przenośnej sztaludze. Moc kolorów oraz fascynujący design wciągną do zabawy każdego rozbieganego kilkulatka, a nawet największe marudy nie będą mogły oderwać się od tej rozrywki. Najmłodsi identyfikując się z bohaterami, mogą nauczyć się odpowiedzialności za innych i chęci niesienia pomocy. A to wszystko w radosnej atmosferze genialnej zabawy.

Blaze do tablicy!

Znaczną część oferowanych Państwu artykułów stanowią akcesoria szkolne. Wielokolorowe długopisy, niezastąpione gumki do mazania, teczka z uchwytem uczynią naukę jeszcze przyjemniejszą i bardziej atrakcyjną w oczach dzieci. Wyciągnięty na szkolną ławkę zestaw Blaze i Megamaszyny z unikatowym piórnikiem i akcesoriami do niego sprawi, że Twoje dziecko poczuje się w klasie swobodniej. Nasze zabawki i artykuły szkolne wymagają kreatywności, która jest niezbędna zarówno w dziecięcym, jak i dorosłym życiu. Teraz możesz dziecku pomóc ją rozwijać z tubą kreatywną, magicznym znikopisem i bogatym zestawem kreatywnym z pisakami, kredkami, farbkami itp.

Spraw dziecku prezent, z którego szczerze się ucieszy!

Jeśli zbliżają się urodziny, albo Gwiazdka, Dzień Dziecka czy inna wyjątkowa okazja, to nie czekaj i zrób smykowi fantastyczną niespodziankę! Niech niesamowici Blaze i Megamaszyny staną się powodem radości i podskoków ze szczęścia. Zobacz, ile dobra może się zadziać zarówno w Tobie, jak i w obdarowanym dziecku. Możecie razem cieszyć się i bawić wymyślając coraz to nowe wyjątkowe przygody.

Dzięki wysokiej jakości wykonania i bezpiecznym materiałom nasze zabawki i akcesoria możesz spokojnie powierzyć dziecku. Zachęcamy do złożenia zamówienia, a resztą zajmie się nasza firma, dokładając wszelkich starań, by towar jak najszybciej trafił do adresata.