Default welcome msg!

Blaze i Mega Maszyny

Blaze i Megamaszyny w akcji!

Tego jeszcze nie było! Teraz Blaze i Megamaszyny to nie tylko animowana bajka dla dzieci - to jej bohaterowie na zabawkach, akcesoriach i szkolnych artykułach. Spraw swoim pociechom wiele radości! Niech ich bajkowi ulubieńcy staną się im bliżsi. Niech towarzyszą im w codziennej zabawie i nauce - w domu, przedszkolu i szkole. Dzięki naszym produktom z tej kategorii każdy mały wielbiciel Blaze'a i jego przyjaciół będzie mógł się nimi cieszyć w każdej sytuacji. Wyłącznie wysokiej jakości towar z oryginalną licencją to cecha wyróżniająca nasz asortyment. Doskonały pomysł na prezent masz w zasięgu ręki. Wywołaj uśmiech na twarzy dziecka i daj mu to, o czym marzy!

Powrót do  Bajka

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

10 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

10 produkt(ów)

Niezwykły świat wyjątkowych przygód!

Chociaż Mega Maszyny to zazwyczaj świat chłopięcej wyobraźni, dziewczynki również znakomicie się w nim odnajdują. To nienachalnie pouczający serial, którego główny bohater Blaze i jego kierowca - ośmioletni AJ z ogromnym zapałem niosą pomoc innym megamaszynom. Pokonują przy tym wiele przeszkód podsuwanych przez ich wroga Crusher'a, co przynosi im moc niesamowitych przygód. Blaze i Mega Maszyny to zgrana paczka niezawodnych przyjaciół.

Pasikot - więcej niż zabawki

Dzieci posiadające swoje ulubione postacie z bajek, nierzadko pragną się z nimi zaprzyjaźnić i razem przeżywać wielkie i małe przygody. Wszystkie zabawki Blaze i Megamaszyny dają im te możliwość. Będą wspólnie bawić się w kulkowym basenie, grać na kolorowym pianinie, czy rysować zwariowane obrazki na przenośnej sztaludze. Moc kolorów oraz fascynujący design wciągną do zabawy każdego rozbieganego kilkulatka, a nawet największe marudy nie będą mogły oderwać się od tej rozrywki. Najmłodsi identyfikując się z bohaterami, mogą nauczyć się odpowiedzialności za innych i chęci niesienia pomocy. A to wszystko w radosnej atmosferze genialnej zabawy.

Blaze do tablicy!

Znaczną część oferowanych Państwu artykułów stanowią akcesoria szkolne. Wielokolorowe długopisy, niezastąpione gumki do mazania, teczka z uchwytem uczynią naukę jeszcze przyjemniejszą i bardziej atrakcyjną w oczach dzieci. Wyciągnięty na szkolną ławkę zestaw Blaze i Megamaszyny z unikatowym piórnikiem i akcesoriami do niego sprawi, że Twoje dziecko poczuje się w klasie swobodniej. Nasze zabawki i artykuły szkolne wymagają kreatywności, która jest niezbędna zarówno w dziecięcym, jak i dorosłym życiu. Teraz możesz dziecku pomóc ją rozwijać z tubą kreatywną, magicznym znikopisem i bogatym zestawem kreatywnym z pisakami, kredkami, farbkami itp.

Spraw dziecku prezent, z którego szczerze się ucieszy!

Jeśli zbliżają się urodziny, albo Gwiazdka, Dzień Dziecka czy inna wyjątkowa okazja, to nie czekaj i zrób smykowi fantastyczną niespodziankę! Niech niesamowici Blaze i Megamaszyny staną się powodem radości i podskoków ze szczęścia. Zobacz, ile dobra może się zadziać zarówno w Tobie, jak i w obdarowanym dziecku. Możecie razem cieszyć się i bawić wymyślając coraz to nowe wyjątkowe przygody.

Dzięki wysokiej jakości wykonania i bezpiecznym materiałom nasze zabawki i akcesoria możesz spokojnie powierzyć dziecku. Zachęcamy do złożenia zamówienia, a resztą zajmie się nasza firma, dokładając wszelkich starań, by towar jak najszybciej trafił do adresata.