Default welcome msg!

Cars (Auta)

Cars, czyli w polskiej wersji językowej Auta, to amerykański film animowany z 2006 roku, produkcji sławnego studia Pixar, które jest odpowiedzialne za stworzenie choćby super popularnego Toy Story. Głównym bohaterem bajki jest Zygzak McQueen, wyścigówka, która budzi sympatię i rozbawienie swoją zarozumiałością, młodzieńczym entuzjazmem oraz odrobiną egocentryzmu. W naszym sklepie znajdziecie wiele interesujących gadżetów nie tylko z główną wyścigówką filmu, która za wszelką cenę chce zdobyć uznanie, ale również z pozostałymi jego bohaterami, np. przyjacielem McQueena - Złomkiem.

Powrót do  Bajka

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

W kranie fantazji Cars Auta

Dzieci wprost uwielbiają historię Zygzaka i napotkanych na jego drodze przyjaciół. Tym bardziej, że jest to opowieść, z której mogą wysunąć bardzo życiowe wnioski. Nie dziwi zatem fakt, że chcą, aby bohaterowie filmu towarzyszyli im praktycznie w każdej sytuacji. Przeniesieniu się w świat fantazji prosto ze świata Cars umożliwia im choćby tematyczna pościel. W naszym sklepie znajdziecie pościele w różnych kolorach i wzorach, co umożliwi Wam ich dopasowanie nie tylko do wystroju pokoju, ale przede wszystkim do upodobań dziecka.

Na powłoczkach pościelowych znajdzie się Zygzak McQueen i Złomek, a także inne znane motywy z ulubionego filmu animowanego dla najmłodszych. Komplety pościeli dostępne są w neutralnych kolorach np. bieli i szarościach, którym towarzyszyć będzie charakterystyczna dla głównego bohatera czerwień. Jeśli zależy nam na nieco cieplejszych zestawieniach, to warto zwrócić uwagę na komplety z pomarańczami i błękitami.

Do szkoły z Zygzakiem

Chcesz, aby Twoje dziecko z zapałem chwytało za swój plecak i wybierało się do szkoły? Kup mu taki, który będzie mu przypominał o jego ulubionej bajce! Jeśli McQuenn jest postacią, z którą się utożsamia i pragnie brać z niego przykład, to koniecznie wybierz plecak z bohaterem bajki Cars. Plecaki dostępne w naszym sklepie idealnie sprawdzą się w rzeczywistości szkolnej, a ich żywe kolory sprawią, że uczniowie zyskają dodatkowego zastrzyku optymizmu na każdy dzień.

Zabawy na dywanie z super wyścigówką

Jeśli Zygzak wydrukowany na pościeli i plecaku nie usatysfakcjonuje Waszego dziecka i wizerunku postaci ciągle mu za mało, to może dobrym pomysłem będzie inwestycja w dywan z McQueenem? Uśmiechająca się z jego powierzchni wyścigówka sprawi, że maluch będzie ciągle chciał na nim się bawić.

Prawdziwy ścigacz? Tylko z czapką!

I nie zapomnijcie swojemu maluchowi zakupić czapkę z McQueenem. Czy widzieliście kiedyś kierowcę rajdowego bez tego nakrycia głowy? Jest wręcz obowiązkowe na każdym torze wyścigowym!