Default welcome msg!

Gdzie jest Dory?

Akcesoria i gadżety z motywem bajki Gdzie jest Dory?

Dla wszystkich wielbicieli najnowszego filmu Disneya i Pixara Gdzie jest Dory? przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę gadżetów, akcesoriów wakacyjnych, zabawek oraz przyborów szkolnych z motywem bajki. Dzieci chłoną otaczające trendy tak samo jak dorośli i także mają potrzebę pochwalenia się przed rówieśnikami tym, co aktualnie uważa się za modne. Spraw więc radość swojemu dziecku wybierając artykuły wysokiej jakości, podążające za dziecięcymi gustami. Wszystkie produkty zostały utrzymane w morskiej kolorystyce nawiązującej do estetyki Gdzie jest Dory? oraz są wyposażone w podobizny bohaterów takich jak Dory, Nemo czy Marlin.

Powrót do  Bajka

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Gdzie jest Dory?- trend wśród najmłodszych

Jeśli szukasz prezentu dla dziecka w wieku przedszkolnym lub szkolnym, który nie tylko wywoła entuzjazm, ale również będzie praktyczny, wybór akcesoriów z motywem bajki Gdzie jest Dory będzie trafionym pomysłem. W ofercie naszego sklepu znajdziesz między innymi piórniki, ręczniki, torby na ramię, plecaki, zestawy do baniek jak i klasyczne zabawki nawiązujące do hitu kinowego Disneya i Pixara.

Wszystkie produkty są utrzymane w jednej stylistyce, dzięki czemu bez problemu je ze sobą połączysz tworząc gustowny zestaw. Dzieci, które pokochały bohaterów bajki Gdzie jest Dory? będą nimi zachwycone niezależnie od wieku.

Propozycje na wakacje i do szkoły

Szeroki wybór asortymentu sprawia, że dobranie atrakcyjnego zestawu niezależnie od okazji to tylko kwestia kilku kliknięć! A więc jeśli właśnie kompletujesz akcesoria szkolne, proponujemy zestawić ze sobą najbardziej użyteczne atrybuty na tą okazję: bogato wyposażony piórnik, wygodny plecak i praktyczny portfel. Dla starszych dzieci polecamy także piórnik typu tuba czy torbę na ramię.

Jeśli planujesz niebawem wakacyjny wyjazd nad wodę, również znajdziesz w naszej ofercie wszystko, co przyda się na wakacjach. Ręcznik, okulary do pływania, latający dysk, czy dmuchany basenik umilą Twojemu dziecku chwile nad wodą.

Kreatywne zabawki z Gdzie jest Dory?

Jeśli masz w domu małego wielbiciela Nemo czy Marlina i szukasz akcesoriów z motywami bajki Gdzie jest Dory? możesz wybrać gadżety spośród kreatywnych zabawek dostępnych na naszej stronie. Szczególnie polecane i często wybierane przez rodziców są zestawy artystyczne, zestawy kreatywne "Felt Fun", inteligentna plastelina czy znikopis magnetyczny. Jeśli chcesz, by dziecko rozwijało wyobraźnię, będzie to doskonały sposób, by je do tego zachęcić. Podobizny ulubionych bohaterów sprawią, że mały artysta z pewnością poczuje się wyjątkowo.