Default welcome msg!

Minecraft

Produkty Minecraft - znakomity pomysł na prezent

Minecraft to legendarna gra komputerowa, która jest tak charakterystyczna, że nie można jej pomylić z żadną inną. W świecie stworzonym przez Markusa Perssona mamy możliwość tworzyć i niszczyć różnego typu obiekty wygenerowane w sposób losowy. Jednak to jedynie ułamek tego, co oferuje nam świat Minecrafta, a poświadczeniem tego stwierdzenia może być fakt ogromnej popularności tej gry na całym świecie. Również i dzieci uległy urokowi kolorowego, pikselowego świata, w którym mogą popuścić swoje wodze fantazji. W naszym sklepie znajdziecie gadżety, które przeniosą odrobinę Minecrafta i jego bohaterów do rzeczywistości.

Powrót do  Bajka

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Z Creeper'em do szkoły

Creeper to ikoniczne stworzenia ze świata Minecraft, które są antagonistą w stosunku do bohatera gracza. Zyskały one taką sympatię odbiorców, że bardzo często pojawiają się na różnego typu gadżetach związanych z grą. W naszym sklepie znajdziecie plecaki z wizerunkiem Creeper'a i nie tylko. Te legendarne stworki znajdą się również na poduszkach i innych gadżetach. Jeśli Wasze dziecko uwielbia pokonywać Creeper'sy, to plecak z ich wizerunkiem może mu posłużyć jako swoisty achievement - doskonale znany z gier video. Bardzo ciekawym pomysłem - jeśli Wasz maluch lubi wczuwać się w rolę ulubionych postaci - jest zakup plecaka z wizerunkiem ekwipunku.

Minecraft w domu

Z ulubionymi postaciami maluchy nie chcą rozstawać się ani w szkole, ani też w domu. Dla tych małych entuzjastów Minecraft'a przygotowaliśmy pościel z charakterystycznymi ikonami z gry, a także poduszki. Wśród nich również poduszka z głównym bohaterem serii Steve'm! Teraz nawet podczas odpoczynku w domu, dzieciaki mogą być otoczone pikselowym światem, który tak kochają.

Minecraft - na trening i na co dzień

Koszulka i bluza to codzienny "must have" garderobiany. Idealny duet sprawdzi się zarówno na co dzień, do szkoły, jak i wtedy, gdy maluch potrzebuje nieco więcej ruchu. Również tutaj towarzyszyć mu mogą postaci z ulubionej gry. W ofercie naszego sklepu znajdziecie koszulki z Creeper'sami i sławnymi kwadratami TNT. Ciepłe bluzy będą doskonałe, gdy na zewnątrz zrobi się trochę chłodniej lub wtedy, gdy będzie chciało się nieco ogrzać. Koszulka i bluza świetnie sprawdzą się zarówno w komplecie, jak i solo. To obowiązkowy element szafy każdego małego fana Minecraft'a.

A w słoneczne dni nie możemy zapominać o nakryciu głowy. Tutaj doskonałym dodatkiem będzie czapka z daszkiem, która ochroni oczy i głowę przed nadmiernym promieniowaniem. Wszystkie gadżety dostępne w naszym sklepie będą idealnym pomysłem na prezent.