Default welcome msg!

Minionki

Zapraszamy do niepowtarzalnego świata Minionków!

Witajcie w żółtej, pozytywnie zakręconej Minionkowej krainie. Znajdziecie tutaj wszystko, co przyda się i umili życie każdemu fanowi Minionków. Poranne śniadanie już nigdy nie będzie nudne, jeśli napoje będą znajdować się w plastikowym żółto-niebieskim kubku. Przed wyjściem do szkoły czy przedszkola zakładamy naszemu bohaterowi czapkę z daszkiem i sprawdzamy, czy wszystkie potrzebne rzeczy znajdują się w jeansowym Minionkowym plecaku. W nocy dobry sen zapewni wszystkim dzieciom pościel z bohaterami. Tego nie możecie przegapić! Sprawdźcie koniecznie!

Powrót do  Bajka

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Gadżety z Minionkami

Minionkowe gadżety nie tylko wywołują uśmiech na twarzy każdego dziecka, ale są również pożyteczne. Kubek z rurką ze schowkiem przyda się na zajęciach sportowych, a biało-żółty parasol umili każdy powrót do domu w deszczowe popołudnie. Czapki z daszkiem, które oferujemy z różnymi nadrukami, ochronią głowy naszych pociech przed słońcem. Jeśli mamy w domu przysłowiowego niejadka, to warto rozważyć zakup pojemnika śniadaniowego lub torby śniadaniowej w Minionki. Często proste rozwiązania są najskuteczniejsze i zmiana tego w czym podajemy dziecku jedzenie sprawi, iż w pojemniku zostaną tylko okruszki.

Oryginalne, licencjonowane zabawki

W dzisiejszych czasach na rynku znajduje się bardzo dużo zabawek dla dzieci. Sprawdzajmy jednak, czy są one dostosowane do naszych pociech tak, by nie zrobiły im nigdy krzywdy. Akcesoria oraz odzież, które oferujemy w naszym sklepie, są produktami oryginalnymi, licencyjnymi oraz są bardzo dobrej jakości. Ważny jest nie tylko wygląd zabawki, ale oczywiście również materiał, z którego została ona wykonana. Kupując pościel, plecak czy inne dostępne zabawki mają Państwo gwarancję, że zestawy są odpowiednie dla naszych pociech. Bezpieczeństwo najważniejsze!

Zabawki z Minionkami jako prezent dla dziecka

Zakup zabawki z Minionkami jest również doskonałym pomysłem na prezent dla dziecka. Oferta naszego sklepu spełni oczekiwania starszych oraz młodszych fanów. Dla dzieci w wieku szkolnym proponujemy zestaw przyborów, saszetkę na szyję lub sztalugę podróżną dla przyszłych wielkich malarzy. Dla dzieci w wieku przedszkolnym polecamy kredki świecowe, piłkę pluszową oraz kolorowanki. Natomiast z zegarka ledowego ucieszy się każdy, bez względu na wiek! Życie naszych pociech jest już wystarczająco stresujące. Jeśli dzięki prostym zabawkom możemy sprawić, że będą mniej stresować się wyjściem do szkoły czy przedszkola, to warto zainwestować w gadżety z nadrukiem ich ulubionych bohaterów. Uśmiechnięty Minionek poprawi humor każdemu płaczącemu dziecku.