Default welcome msg!

My Little Pony

My Little Pony - bajka o przyjaźni dla każdego malucha

My Little Pony to bajka, która na całym świecie zyskała wielu fanów wśród najmłodszych i nie tylko. Dzieci, a szczególnie dziewczynki, kochają przygody Twilight Sparkle, Pinkie Pie czy Rainbow Dash, czyli kucyków, o których opowiada ta bajka. Nic więc dziwnego, że zabawki My Little Pony cieszą się tak dużym zainteresowaniem wśród naszych pociech. Teraz dzieci mogą mieć naprawdę wszystko ze swoim ulubionym bohaterem - zabawki, gadżety, a nawet ubrania. To wszystko znajdą Państwo w naszej ofercie. Kucyki My Little Pony to naprawdę urocze stworzenia! Są wobec siebie miłe, uprzejme, lojalne i bardzo pomocne. Takie też wzorce zachowania przyswajają nasze dzieci, oglądając ich przygody.

Powrót do  Bajka

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

12 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

12 produkt(ów)

Maskotki My Little Pony - przytul swojego przyjaciela

Spraw swojemu dziecku prezent z jego ulubionym bohaterem, a na pewno będzie zachwycone. Maskotka My Little Pony to super kompan do przeżywania wspólnych przygód dla naszej pociechy. Gdy szukamy prezentu dla małego dziecka z My Little Pony pluszaki będą idealne pod względem funkcjonalności - mogą być zarówno zabawką jak i towarzyszyć naszemu dziecku w nocy podczas snu. Jaskrawe kolory, delikatny, miękki materiał i doskonałe wykonanie to gwarancja trwałości maskotki na długie lata. Są to produkty licencjonowane, zatem stworzone z najlepszej jakości tworzywa, bezpieczne dla dziecka.

Zabawa i nauka w jednym z My Little Pony

Z serii My Little Pony zabawki mogą mieć też formę kreatywną, która pomoże naszym dzieciom rozwijać wyobraźnię i umiejętności plastyczne. Jest to niezmiernie ważne od pierwszych lat życia dziecka, a nabyte umiejętności pomogą w późniejszych latach szkolnych. Kupując taki zestaw łączymy przyjemne z pożytecznym, dostarczając dziecku zarówno zabawy jak i ćwiczeń dłoni oraz planowania i myślenia. Całkiem podobne zastosowanie może mieć też zestaw do zabawy z ciastoliną, również dostępny w naszej ofercie.

My Little Pony - towarzysz codziennych czynności

Kiedy szukamy akcesoriów, na których są kucyki Pony zabawki nie są jedynym wyjściem. Super prezentem może okazać się kubek My Little Pony w wersji dla starszych dzieci z uchem oraz dla młodszych dzieci z rurką. Ulubiony bohater na kubku może stać się zachętą do spożywania posiłków, dlatego warto o tym pomyśleć, gdy nasza pociecha kocha kucyki Pony, a jest niejadkiem.

A może szczotka do włosów z Rainbow Dash i przyjaciółmi? Mała dama będzie zachwycona takim przedmiotem do stylizacji włosów, przeznaczonym specjalnie dla niej.

W naszej ofercie znajdą Państwo też akcesoria do basenu, pod namiot, czy po prostu do zabawy, w formie dmuchanego fotela lub materacu z bohaterami bajki My Little Pony. To świetny pomysł na wakacje i nie tylko.

Jeżeli można mieć swojego ulubionego bohatera przy sobie, to dlaczego nie mieć go na sobie? W naszym sklepie znajdą Państwo również akcesoria odzieżowe z My Little Pony, takie jak czapki, rękawiczki czy szaliki. Bardzo praktyczny prezent dla dziecka, które rękami i nogami wzbrania się przed noszenie m tych elementów odzieży.

Dostępne w naszym sklepie liczne akcesoria z My Little Pony to nie tylko świetna zabawa i radość dziecka, ale co najważniejsze to także praktyczne prezenty!