Default welcome msg!

My Little Pony

My Little Pony - bajka o przyjaźni dla każdego malucha

My Little Pony to bajka, która na całym świecie zyskała wielu fanów wśród najmłodszych i nie tylko. Dzieci, a szczególnie dziewczynki, kochają przygody Twilight Sparkle, Pinkie Pie czy Rainbow Dash, czyli kucyków, o których opowiada ta bajka. Nic więc dziwnego, że zabawki My Little Pony cieszą się tak dużym zainteresowaniem wśród naszych pociech. Teraz dzieci mogą mieć naprawdę wszystko ze swoim ulubionym bohaterem - zabawki, gadżety, a nawet ubrania. To wszystko znajdą Państwo w naszej ofercie. Kucyki My Little Pony to naprawdę urocze stworzenia! Są wobec siebie miłe, uprzejme, lojalne i bardzo pomocne. Takie też wzorce zachowania przyswajają nasze dzieci, oglądając ich przygody.

Powrót do  Bajka

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Maskotki My Little Pony - przytul swojego przyjaciela

Spraw swojemu dziecku prezent z jego ulubionym bohaterem, a na pewno będzie zachwycone. Maskotka My Little Pony to super kompan do przeżywania wspólnych przygód dla naszej pociechy. Gdy szukamy prezentu dla małego dziecka z My Little Pony pluszaki będą idealne pod względem funkcjonalności - mogą być zarówno zabawką jak i towarzyszyć naszemu dziecku w nocy podczas snu. Jaskrawe kolory, delikatny, miękki materiał i doskonałe wykonanie to gwarancja trwałości maskotki na długie lata. Są to produkty licencjonowane, zatem stworzone z najlepszej jakości tworzywa, bezpieczne dla dziecka.

Zabawa i nauka w jednym z My Little Pony

Z serii My Little Pony zabawki mogą mieć też formę kreatywną, która pomoże naszym dzieciom rozwijać wyobraźnię i umiejętności plastyczne. Jest to niezmiernie ważne od pierwszych lat życia dziecka, a nabyte umiejętności pomogą w późniejszych latach szkolnych. Kupując taki zestaw łączymy przyjemne z pożytecznym, dostarczając dziecku zarówno zabawy jak i ćwiczeń dłoni oraz planowania i myślenia. Całkiem podobne zastosowanie może mieć też zestaw do zabawy z ciastoliną, również dostępny w naszej ofercie.

My Little Pony - towarzysz codziennych czynności

Kiedy szukamy akcesoriów, na których są kucyki Pony zabawki nie są jedynym wyjściem. Super prezentem może okazać się kubek My Little Pony w wersji dla starszych dzieci z uchem oraz dla młodszych dzieci z rurką. Ulubiony bohater na kubku może stać się zachętą do spożywania posiłków, dlatego warto o tym pomyśleć, gdy nasza pociecha kocha kucyki Pony, a jest niejadkiem.

A może szczotka do włosów z Rainbow Dash i przyjaciółmi? Mała dama będzie zachwycona takim przedmiotem do stylizacji włosów, przeznaczonym specjalnie dla niej.

W naszej ofercie znajdą Państwo też akcesoria do basenu, pod namiot, czy po prostu do zabawy, w formie dmuchanego fotela lub materacu z bohaterami bajki My Little Pony. To świetny pomysł na wakacje i nie tylko.

Jeżeli można mieć swojego ulubionego bohatera przy sobie, to dlaczego nie mieć go na sobie? W naszym sklepie znajdą Państwo również akcesoria odzieżowe z My Little Pony, takie jak czapki, rękawiczki czy szaliki. Bardzo praktyczny prezent dla dziecka, które rękami i nogami wzbrania się przed noszenie m tych elementów odzieży.

Dostępne w naszym sklepie liczne akcesoria z My Little Pony to nie tylko świetna zabawa i radość dziecka, ale co najważniejsze to także praktyczne prezenty!