Default welcome msg!

Myszka Mickey Miki

Myszka Mickey Disneya nigdy się nie znudzi

Myszka Miki (Mickey Mouse) jest jedną z najbardziej znanych bajek na całym świecie. Wyprodukowany przez Disney'a legendarny serial animowany opowiada o przygodach tytułowej Myszki Miki, a także jej przyjaciół Myszki Minnie, Kaczora Donalda, Kaczki Daisy, Goofy'ego, psa Pluta oraz Pete'a. W naszym sklepie znajdziecie licencjonowane gadżety z serialu, które przypadną do gustu nie tylko najmłodszym, ale również młodzieży i dorosłym, którzy będą chcieli wrócić do beztroskich czasów dziecięcych lub których Myszka Miki jest ulubioną postacią.

Powrót do  Bajka

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Myszka Miki idzie z nami do szkoły

Ktoś, kto jest wielbicielem legendarnego serialu marzy o tym, aby jego bohaterowie towarzyszyli mu praktycznie wszędzie. Nawet wtedy, gdy wybiera się do szkoły. Aby sprawić frajdę Waszym dzieciom, przygotowaliśmy dla Was (i dla nich) plecaki z wizerunkiem Myszki Miki, w które mogą zapakować książki i zabrać je do szkoły. Towarzystwo ulubionego bohatera będzie im przypominać o jego zabawnych perypetiach z serialu, co zagwarantuje im doskonały humor na cały dzień.

Dzieciaki nie muszą się jednak wybierać do szkoły, aby móc cieszyć się plecakiem z wizerunkiem Myszki Miki. Plecaki-worki są doskonałym sposobem na przenoszenie lżejszych rzeczy i będą świetnym dodatkiem, gdy dzieci wybierają się na wycieczkę i chcą zabrać ze sobą ulubione gadżety. Worki-plecaki przypadną do gustu również młodym dziewczynom, gdyż doskonale wpasują się w klasyczną stylizację i dodadzą jej uroku.

Myszka Miki Disneya w domu

Będąc w domu nie możemy zapomnieć o Myszce Miki, dlatego w naszym sklepie znajdziecie fantastyczne gadżety, które pozwolą Wam zaaranżować i nadać bajkowego wyrazu pokojom największych fanów bajki Disneya. Absolutnym "must have" są poduszki z Myszką Miki, a także dywany. W naszym sklepie dostępne są poduszki z Myszką w standardowym kształcie kwadratu, jak i te, które już samym swoim kształtem będą nawiązywać do legendarnej postaci. Dywany natomiast, które znajdziecie w naszej ofercie, są ozdobione zabawnymi i kolorowymi grafikami przedstawiającymi perypetie głównych bohaterów bajki Myszka Miki.

W tak wyposażonym pokoju nie może zabraknąć maskotki będącej podobizną Miki. Sympatyczny pluszak może być doskonałym towarzyszem zabaw, jak i pomóc najmłodszym spokojnie zasypiać.

Na co dzień z Myszką Miki

Doskonałym pomysłem na prezent zarówno dla dziecka, jak i młodzieży będą koszulki z Myszką Miki. Grafiki zamieszczone na koszulkach są neutralne i estetyczne, co sprawi, że na pewno wpadną w oko zarówno młodszym i starszym dziewczynkom.