Default welcome msg!

Myszka Mickey Miki

Myszka Mickey Disneya nigdy się nie znudzi

Myszka Miki (Mickey Mouse) jest jedną z najbardziej znanych bajek na całym świecie. Wyprodukowany przez Disney'a legendarny serial animowany opowiada o przygodach tytułowej Myszki Miki, a także jej przyjaciół Myszki Minnie, Kaczora Donalda, Kaczki Daisy, Goofy'ego, psa Pluta oraz Pete'a. W naszym sklepie znajdziecie licencjonowane gadżety z serialu, które przypadną do gustu nie tylko najmłodszym, ale również młodzieży i dorosłym, którzy będą chcieli wrócić do beztroskich czasów dziecięcych lub których Myszka Miki jest ulubioną postacią.

Powrót do  Bajka

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

11 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

11 produkt(ów)

Myszka Miki idzie z nami do szkoły

Ktoś, kto jest wielbicielem legendarnego serialu marzy o tym, aby jego bohaterowie towarzyszyli mu praktycznie wszędzie. Nawet wtedy, gdy wybiera się do szkoły. Aby sprawić frajdę Waszym dzieciom, przygotowaliśmy dla Was (i dla nich) plecaki z wizerunkiem Myszki Miki, w które mogą zapakować książki i zabrać je do szkoły. Towarzystwo ulubionego bohatera będzie im przypominać o jego zabawnych perypetiach z serialu, co zagwarantuje im doskonały humor na cały dzień.

Dzieciaki nie muszą się jednak wybierać do szkoły, aby móc cieszyć się plecakiem z wizerunkiem Myszki Miki. Plecaki-worki są doskonałym sposobem na przenoszenie lżejszych rzeczy i będą świetnym dodatkiem, gdy dzieci wybierają się na wycieczkę i chcą zabrać ze sobą ulubione gadżety. Worki-plecaki przypadną do gustu również młodym dziewczynom, gdyż doskonale wpasują się w klasyczną stylizację i dodadzą jej uroku.

Myszka Miki Disneya w domu

Będąc w domu nie możemy zapomnieć o Myszce Miki, dlatego w naszym sklepie znajdziecie fantastyczne gadżety, które pozwolą Wam zaaranżować i nadać bajkowego wyrazu pokojom największych fanów bajki Disneya. Absolutnym "must have" są poduszki z Myszką Miki, a także dywany. W naszym sklepie dostępne są poduszki z Myszką w standardowym kształcie kwadratu, jak i te, które już samym swoim kształtem będą nawiązywać do legendarnej postaci. Dywany natomiast, które znajdziecie w naszej ofercie, są ozdobione zabawnymi i kolorowymi grafikami przedstawiającymi perypetie głównych bohaterów bajki Myszka Miki.

W tak wyposażonym pokoju nie może zabraknąć maskotki będącej podobizną Miki. Sympatyczny pluszak może być doskonałym towarzyszem zabaw, jak i pomóc najmłodszym spokojnie zasypiać.

Na co dzień z Myszką Miki

Doskonałym pomysłem na prezent zarówno dla dziecka, jak i młodzieży będą koszulki z Myszką Miki. Grafiki zamieszczone na koszulkach są neutralne i estetyczne, co sprawi, że na pewno wpadną w oko zarówno młodszym i starszym dziewczynkom.