Default welcome msg!

Myszka Minnie

Kolorowe zabawki, akcesoria i odzież dla dzieci z wizerunkiem Myszki Minnie

Są takie postacie z bajek, które sprawiają, że dzieci chcą się z nimi utożsamiać i budzą ciepłe uczucia. Bez wątpienia postacią taką jest narzeczona Myszki Miki - Myszka Minnie. Produkty dla dzieci opatrzone tą sympatyczną istotką z dużą kokardą na głowie i łobuzerskim uśmiechem sprawiają, że dzieci dobrze się z nimi czują i równie dobrze wyglądają. W ofercie znajdują się zarówno zabawki, w tym maskotki i inteligentna plastelina, jak i akcesoria do pokoju (np. pościel), akcesoria szkolne (np. piórniki) i odzież (skarpetki, czapki czy strój kąpielowy) - niemal wszystko w miłej dla oka różowej kolorystyce dedykowanej zwłaszcza dziewczynkom.

Powrót do  Bajka

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Praktyczne gadżety z Myszką Minnie

W ofercie znajduje się wiele wzorów pościeli z podobizną sympatycznej Myszki Minnie otoczonej różowymi, zielonymi, szarymi i czerwonymi kolorami i dziewczęcymi ozdobami: kwiatkami, serduszkami, motylkami bądź groszkami. Wysoka jakość materiału oraz uniwersalny rozmiar zapewniają komfort w użytkowaniu i trwałość. A na szczególnie zimne dni i noce polecamy ciepłe i przyjemne w dotyku koce, które sprawią, że pokój dziecka będzie jeszcze bardziej przytulny.

Do grona praktycznych gadżetów zaliczyć można także plecaki, na których uśmiecha się do nas nie tylko Myszka Miki, ale i Kaczka Daisy. Plecaki występują w dwóch formach: uniwersalnego plecaka z wieloma przegródkami i kieszeniami oraz workoplecaka. Jedne i drugie są bardzo wygodne i mieszczą wszystkie niezbędne przybory szkolne czy treningowe dziecka. Plecak bez piórnika w środku jest niekompletny, dlatego i je znajdziecie Państwo w naszej ofercie - wszystkie oczywiście pasujące do plecaków.

Dla trochę starszych dzieci, które posiadają już swoje oszczędności proponujemy portfel z Myszką Minnie, który przypadnie do gustu każdej dziewczęcej dziewczynce. A do portfela idealnie pasować będzie etui na telefon i na tablet. Z kolei dziewczynki lubiące stroić się przed lustrem na pewno ucieszą się z różowej kosmetyczki. W niej będą mogły przechowywać wszystkie swoje "dziewczyńskie" przybory.

Coś do zabawy?

Myszka Minnie to jednak przecież nie tylko obowiązki i praktyczność. Dlatego znajdziecie Państwo u nas także zabawki z tą psotną bohaterką bajek Disneya. Mało tego, jak na zaradną Minnie przystało, zaopiekuje się ona maskotkami przy użyciu półki z koszami na zabawki. Dzięki niej w pokoju dziecka będzie zawsze czysto, a Państwa pociecha polubi sprzątanie - któż by bowiem nie chciał korzystać z tak ładnej różowej szafki, z której uśmiecha się narzeczona Myszki Miki?

Wszystkie bez wyjątki prezenty z Myszką Minnie - powszechnie lubianej przez młode dziewczęta bohaterki bajek - cechuje wysoka jakość zastosowanych materiałów oraz wykończenia, a także żywa i barwna kolorystyka.