Default welcome msg!

Pidżamersi

Pidżamersi: kultowe zabawki i akcesoria dla dzieci w najlepszym wydaniu

Chyba wszyscy zapewne pamiętamy czasy naszego dzieciństwa, a tym samym wyjątkową specyfikę tego okresu życia. Wyobraźnię dziecka zapełniają przede wszystkim bohaterowie jego ulubionych bajek. Dla wcześniejszych pokoleń czymś kultowym były zabawki oraz różnego rodzaju akcesoria związane z magicznym światem Harrego Pottera. Dla współczesnych dzieci kultowi są z kolei Pidżamersi, czyli niezwykła bajka, która zdobyła sobie ogromną popularność wśród najmłodszych na niemal całym świecie.

Powrót do  Bajka

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Zabawki z Pidżamersami

Dlaczego dziecko tak bardzo chce posiadać możliwie jak najwięcej zabawek, maskotek i innych akcesoriów tego rodzaju, na których widnieją ilustracje bohaterów jego ulubionych bajek? Na to pytanie trudno znaleźć jednoznaczną odpowiedź. Bez wątpienia jednak kupując naszemu dziecka zabawki z podobiznami przedstawiającymi jego ulubionych bohaterów, takich jak Kotboy czy Sowella, sprawimy mu ogromną radość. Oprócz tego zabawki dostępne w naszej ofercie posiadają również inne istotne w tym wypadku zalety: są bezpieczne i funkcjonalne. Wszystkie akcesoria z naszej oferty są także wykonywane z najwyższej jakości, certyfikowanych materiałów, które nie stwarzają zagrożenia dla zdrowia dziecka, co niestety wciąż stanowi dosyć częsty problem w przypadku tańszych zabawek.

Inne akcesoria z serii Pidżamersi

Oczywiście, same zabawki z ulubionymi bohaterami dziecka to dla naszej pociechy często za mało. Wychodząc więc naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych klientów, oprócz zabawki zawarliśmy w ofercie również takie przedmioty, jak piórniki, plecaki czy maskotki. Również w tym przypadku, tak samo jak w przypadku zabawek, udało się nam połączyć walory estetyczne, które z pewnością spodobają się dziecku, z wysoką jakością i funkcjonalnością dostępnych w naszej ofercie przedmiotów. Plecaki spełniają więc wszystkie kryteria bezpieczeństwa, co oznacza odpowiednią, elastyczną i dopasowującą się do kręgosłupa budowę, proporcjonalne rozłożenie ciężaru itd. Dzięki temu dziecko nosząc plecak z wizerunkiem, któregoś ze swoich ulubionych bohaterów, jak Sowella czy PJ Masks, nie nabawi się problemów z kręgosłupem.

Jeżeli chodzi o oferowane przez nas ręczniki, to zostały one wykonane z naturalnych, bezpiecznych dla delikatnej skóry dziecka materiałów. Inne akcesoria, jak na przykład piórniki czy torby śniadaniowe z serii Pidżamersi zostały zaprojektowane w ten sposób, aby osiągnąć możliwie jak najwyższy poziom funkcjonalności, co w tym konkretnym wypadku oznacza zarówno trwałość, jak i pojemność.

Nasza oferta to jednak również wiele innych przedmiotów, na których dziecko znajdzie artystyczne wizerunki takich bohaterów bajki Pidżamerski, jak Gekson czy Kotboy. Można tutaj wymienić między innymi zegarki na rękę, kosze na zabawki czy podkładki samochodowe. Oczywiście, każdy z tych przedmiotów jest zdobiony odmienną, barwną i sugestywną ilustracją, któregoż z protagonistów Pidżamersów, a więc takich postaci, jak Kotboy, PJ Masks czy uwielbiana zwłaszcza przez dziewczynki Sowella.