Default welcome msg!

Soy Luna

Soy Luna to argentyński serial dla dzieci i młodzieży produkowany przez Disney'a. Jego główną bohaterką jest tytułowa Luna, której perypetie życiowe są ukazywane na łamach telewizyjnej noweli. Serial, jak i jego główna bohaterka zyskały ogromną sympatię widzów. Szczególne miejsce zajmuje w sercach dziewczynek, które utożsamiają się z główną bohaterką odkrywającą swoją własną tożsamość i pasje. Licencjonowane gadżety z serialu Soy Luna znajdziecie w ofercie naszego sklepu.

Powrót do  Bajka

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Wyposaż się do szkoły z Soy Luna!

W ofercie naszego sklepu znajdziecie licencjonowane akcesoria i gadżety z serialu Soy Luna. Jeśli tylko chcecie przemierzać szkolne korytarze w takim samym stylu jak bohaterka Waszego ulubionego serialu, to koniecznie musicie zaopatrzyć się w piórnik i plecak Soy Luna z fotografią sympatycznej nastolatki. Pastelowe kolory piórnika i plecaka będą doskonale współgrać z praktycznie każdą Waszą szkolną stylizacją, a uśmiechnięta buzia Luny wprowadzi Was w doskonały nastrój na cały szkolny dzień. Piórnik i plecak możecie kupić w zestawie lub osobno. Z pewnością najlepiej widziane będą w komplecie, gdyż stworzą bardzo zgrabną, jednolitą całość.

Wyglądaj jak Luna - gadżety z serialu

Szkolne wyposażenie nie ogranicza się jednak jedynie do plecaka i piórnika. O tym pomyśleli również producenci akcesoriów Soy Luna, dlatego w naszej ofercie znajdziecie również takie, które nadadzą kolejnych wesołych akcentów do Waszego codziennego wyposażenia.

Podobają Wam się dodatki, która nosi Luna? To świetnie! Teraz możecie wejść również w ich posiadanie. Kolorowe akcesoria do włosów Soy Luna pomogą Wam uzyskać świetną fryzurę każdego dnia i zyskać uznanie w oczach znajomych. W zestawie znajdziecie charakterystyczne kolorowe gumki i frotki, a także spinki, które ujarzmią wpadające w oczy kosmyki - oczywiście z wizerunkiem Luny.

A jeśli chcecie zyskać kompletny szkolny outfit z Luną, to koniecznie przyjrzyjcie się bliżej licencjonowanym ubraniom z serialu. W naszym sklepie znajdziecie t-shirty Soy Luna, klapki Soy Luna, czy czapki z daszkiem z wizerunkiem głównej bohaterki serialu. Na nieco mniej przyjemne, deszczowe dni polecamy Wam ponczo Soy Luna, które sprawi, że mimo pochmurnej pogody Wasz humor stanie się lepszy.

Elegantka Luna

Wszystkie swoje rzeczy z Soy Luna możesz umieścić w jednej z kilku torebek dostępnych w naszej ofercie. Akcesoriów będzie całkiem dużo, dlatego koniecznie wyposaż się w torbę na ramię Soy Luna, w której z powodzeniem ukryjesz cały potrzebny Ci na wyjście na miasto zestaw.