Default welcome msg!

Spiderman

Witajcie w świecie niesamowitego Spidermana!

Spiderman to jeden z najbardziej rozpoznawalnych superbohaterów. Jest szybki, bardzo zwinny, pomysłowy i pomaga różnym osobom. Przeżył wiele niepowtarzalnych przygód i nie raz narażał się na duże niebezpieczeństwo. Dzieci uwielbiają opowieści o nim, bo w nich zawsze tak dużo się dzieje. Jeśli znamy dziecko, które jest jego fanem, to warto wybrać dla niego prezent właśnie w tej kategorii. W asortymencie są plecaki, zegarki, piórniki, a nawet dywan, czyli wszystko o czym każdy wielbiciel Spidermana może tylko zamarzyć.

Powrót do  Bajka

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Gadżety ze Spidermanem

Rano, kiedy nasze dziecko nie jest zazwyczaj jeszcze pełne energii lub nie chce iść do szkoły czy przedszkola, to podajemy mu sok lub herbatę w ceramicznym kubku, które ma idealną pojemność dla małego superbohatera. Kubek jest też dostępny w wersji z niekapkiem. Wszystkie potrzebne gadżety z łatwością pomieszczą się z w niebiesko-czerwonym piórniku w kształcie tuby – o idealnym rozmiarze oraz kształcie do plecaka.

Nasze plecaki ze Spidermanem są tak niepowtarzalne, że aż ciężko podjąć decyzję o wyborze konkretnego modelu. W ofercie są m.in.: czerwony plecak cały w kształcie głowy Spidermana lub z kieszonką również w kształcie głowy Spidermana, plecak z zewnętrzną kieszonką oraz nadrukiem 3D, kolorowy plecak z różnymi postaciami z bajki lub dwustronny plecak – trudna decyzja wyboru!

Na weekendowe spacery z pewnością przyda się torba na pasku z uwypukloną grafiką na przodzie. Jeśli mamy do czynienia z prawdziwym fanem Spidermena, to w jego pokoju nie może zabraknąć pościeli z podobizną superbohatera. Wszystkie komplety pościeli są wykonane z bawełny, w energetycznych kolorach i uniwersalnych rozmiarach. Natomiast jeśli tylko rozmiar pokoju dziecka na to pozwala, to idealnym gadżetem będzie niebiesko-czerwony dywan z antypoślizgowym spodem. Żadne dziecko nie przejdzie po nim obojętnie.

A jeżeli nasza pociecha korzysta już z telefonu, to etui ze Spidermanem będzie doskonałym zabezpieczeniem urządzania. Z kolei na prezent polecamy w szczególności sportowe elektroniczne zegarki - swoją funkcjonalnością są równie niesamowite, tak jak człowiek pająk.

Licencjonowane produkty ze Spidermanem

Gadżety ze Spidermanem mogą być oczywiście używane w domu, w szkole czy w przedszkolu. Niektóre z nich, jak na przykład parasol czy ręcznik, są wykorzystywane w określonych sytuacjach. Inne, takie jak plecak czy kubek, są w codziennym użyciu. Jednak najważniejsze jest to, że wszystkie wykonane są z materiałów najwyżej jakości. Są to produkty licencyjne, oryginalne i bezpieczne dla dzieci. Zabawa jest ważnym i nieodłącznym elementem życia na tym etapie, więc warto zwracać uwagę na to, czym bawią się nasze dzieci.