Default welcome msg!

Spiderman

Witajcie w świecie niesamowitego Spidermana!

Spiderman to jeden z najbardziej rozpoznawalnych superbohaterów. Jest szybki, bardzo zwinny, pomysłowy i pomaga różnym osobom. Przeżył wiele niepowtarzalnych przygód i nie raz narażał się na duże niebezpieczeństwo. Dzieci uwielbiają opowieści o nim, bo w nich zawsze tak dużo się dzieje. Jeśli znamy dziecko, które jest jego fanem, to warto wybrać dla niego prezent właśnie w tej kategorii. W asortymencie są plecaki, zegarki, piórniki, a nawet dywan, czyli wszystko o czym każdy wielbiciel Spidermana może tylko zamarzyć.

Powrót do  Bajka

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

1 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

1 produkt(ów)

Gadżety ze Spidermanem

Rano, kiedy nasze dziecko nie jest zazwyczaj jeszcze pełne energii lub nie chce iść do szkoły czy przedszkola, to podajemy mu sok lub herbatę w ceramicznym kubku, które ma idealną pojemność dla małego superbohatera. Kubek jest też dostępny w wersji z niekapkiem. Wszystkie potrzebne gadżety z łatwością pomieszczą się z w niebiesko-czerwonym piórniku w kształcie tuby – o idealnym rozmiarze oraz kształcie do plecaka.

Nasze plecaki ze Spidermanem są tak niepowtarzalne, że aż ciężko podjąć decyzję o wyborze konkretnego modelu. W ofercie są m.in.: czerwony plecak cały w kształcie głowy Spidermana lub z kieszonką również w kształcie głowy Spidermana, plecak z zewnętrzną kieszonką oraz nadrukiem 3D, kolorowy plecak z różnymi postaciami z bajki lub dwustronny plecak – trudna decyzja wyboru!

Na weekendowe spacery z pewnością przyda się torba na pasku z uwypukloną grafiką na przodzie. Jeśli mamy do czynienia z prawdziwym fanem Spidermena, to w jego pokoju nie może zabraknąć pościeli z podobizną superbohatera. Wszystkie komplety pościeli są wykonane z bawełny, w energetycznych kolorach i uniwersalnych rozmiarach. Natomiast jeśli tylko rozmiar pokoju dziecka na to pozwala, to idealnym gadżetem będzie niebiesko-czerwony dywan z antypoślizgowym spodem. Żadne dziecko nie przejdzie po nim obojętnie.

A jeżeli nasza pociecha korzysta już z telefonu, to etui ze Spidermanem będzie doskonałym zabezpieczeniem urządzania. Z kolei na prezent polecamy w szczególności sportowe elektroniczne zegarki - swoją funkcjonalnością są równie niesamowite, tak jak człowiek pająk.

Licencjonowane produkty ze Spidermanem

Gadżety ze Spidermanem mogą być oczywiście używane w domu, w szkole czy w przedszkolu. Niektóre z nich, jak na przykład parasol czy ręcznik, są wykorzystywane w określonych sytuacjach. Inne, takie jak plecak czy kubek, są w codziennym użyciu. Jednak najważniejsze jest to, że wszystkie wykonane są z materiałów najwyżej jakości. Są to produkty licencyjne, oryginalne i bezpieczne dla dzieci. Zabawa jest ważnym i nieodłącznym elementem życia na tym etapie, więc warto zwracać uwagę na to, czym bawią się nasze dzieci.