Default welcome msg!

Świnka Peppa

Znana na całym świecie Świnka Peppa teraz dla każdego dziecka!

Świnka Peppa to bajka, która cieszy się swoją popularnością wśród wszystkich małolatów. Przygody Peppy i jej uroczej rodzinki na stałe zagościły w sercach dzieci, zarówno przedszkolaków, jak i starszaków. Teraz każda pociecha może mieć ulubione postacie cały czas przy sobie - nasz sklep oferuje różnorodne gadżety i akcesoria, kolorowe ubranka, super zabawki, a wszystko z wizerunkami Świnki Peppy, George'a, Mamy Świnki, Taty Świnki czy kotki Candy. Szeroki wybór przygotowany specjalnie dla Państwa.

Powrót do  Bajka

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

17 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

17 produkt(ów)

Ze Świnką Peppa w szkole

Każde dziecko będzie chciało się pochwalić swoim rówieśnikom w klasie. Dla uczących się małolatków przygotowaliśmy zestaw niezawodnych i starannie wykonanych akcesoriów szkolnych. Plecaki różnej maści - od najmniejszych do największych, przydatne na codzienne zajęcia jak i na wycieczki - które pomieszczą niejedną książkę i zeszyt. Myśląc o szkole nie możemy też zapomnieć o sympatycznym piórniku, w którym pociecha będzie chciała trzymać swoje kredki, ołówki i inne przydatne drobiazgi.

Lecz to nie wszystko! Na inne okazje przydaje się też poręczna torebka na ramię z dodatkowymi kieszeniami albo woreczek na ubrania lub buciki. A wszystko to z wizerunkiem prześlicznej Świnki Peppy, która przyprawi o uśmiech nasze dzieci.

Ze Świnką Peppa w domu

Poza zajęciami przychodzi czas na odpoczynek dla maluszka. A ten czas wolny najchętniej spędza się na zabawie - wiemy o tym z doświadczenia. Z tego powodu mamy do zaoferowania Państwu rozległy zestaw uroczych maskotek, które umilają niejedną chwilę rozrywki. Świnka Peppa w sukience księżniczki, w stroju dinozaura albo wróżki czy świnka George w pelerynie - od wyboru, do koloru!

I jak to po każdej zabawie, w końcu przychodzi pora na sen. Dla najmłodszych mamy przygotowany przenośny materac ze śpiworem Świnki Peppy, z dołączoną specjalną kieszonką przeznaczoną na ulubione książki lub zabawki. W takim zestawie każdy małolatek zapadnie w błogi i spokojny sen.

I ze Świnką Peppa na zewnątrz

W ciepłe, słoneczne dni nie można zrobić nic innego, jak tylko wyjść z pociechą na podwórko i miło spędzić czas. Przed wyjściem musimy jednak pamiętać o tym, by dziecko czuło się komfortowo i się przypadkiem nie przeziębiło! W takim razie polecamy różowe kapelusze i niemowlęce czapki Świnki Peppy, które sprawią, że główka będzie chroniona i szczęśliwa.

Najlepszym miejscem do spędzenia czasu będzie oczywiście wyjątkowy, przenośny namiot/domek - wyglądający tak, jakby był wyjęty wprost ze świata bajki. Piękna konstrukcja nie tylko uchroni przed pogodą, ale będzie też idealnym miejscem do wypoczynku. Dzięki zwijanym drzwiom i okienkom dziecko poczuje się, jakby było w swoim własnym świecie. To marzenie, które na pewno warto spełnić.