Default welcome msg!

Świnka Peppa

Znana na całym świecie Świnka Peppa teraz dla każdego dziecka!

Świnka Peppa to bajka, która cieszy się swoją popularnością wśród wszystkich małolatów. Przygody Peppy i jej uroczej rodzinki na stałe zagościły w sercach dzieci, zarówno przedszkolaków, jak i starszaków. Teraz każda pociecha może mieć ulubione postacie cały czas przy sobie - nasz sklep oferuje różnorodne gadżety i akcesoria, kolorowe ubranka, super zabawki, a wszystko z wizerunkami Świnki Peppy, George'a, Mamy Świnki, Taty Świnki czy kotki Candy. Szeroki wybór przygotowany specjalnie dla Państwa.

Powrót do  Bajka

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Ze Świnką Peppa w szkole

Każde dziecko będzie chciało się pochwalić swoim rówieśnikom w klasie. Dla uczących się małolatków przygotowaliśmy zestaw niezawodnych i starannie wykonanych akcesoriów szkolnych. Plecaki różnej maści - od najmniejszych do największych, przydatne na codzienne zajęcia jak i na wycieczki - które pomieszczą niejedną książkę i zeszyt. Myśląc o szkole nie możemy też zapomnieć o sympatycznym piórniku, w którym pociecha będzie chciała trzymać swoje kredki, ołówki i inne przydatne drobiazgi.

Lecz to nie wszystko! Na inne okazje przydaje się też poręczna torebka na ramię z dodatkowymi kieszeniami albo woreczek na ubrania lub buciki. A wszystko to z wizerunkiem prześlicznej Świnki Peppy, która przyprawi o uśmiech nasze dzieci.

Ze Świnką Peppa w domu

Poza zajęciami przychodzi czas na odpoczynek dla maluszka. A ten czas wolny najchętniej spędza się na zabawie - wiemy o tym z doświadczenia. Z tego powodu mamy do zaoferowania Państwu rozległy zestaw uroczych maskotek, które umilają niejedną chwilę rozrywki. Świnka Peppa w sukience księżniczki, w stroju dinozaura albo wróżki czy świnka George w pelerynie - od wyboru, do koloru!

I jak to po każdej zabawie, w końcu przychodzi pora na sen. Dla najmłodszych mamy przygotowany przenośny materac ze śpiworem Świnki Peppy, z dołączoną specjalną kieszonką przeznaczoną na ulubione książki lub zabawki. W takim zestawie każdy małolatek zapadnie w błogi i spokojny sen.

I ze Świnką Peppa na zewnątrz

W ciepłe, słoneczne dni nie można zrobić nic innego, jak tylko wyjść z pociechą na podwórko i miło spędzić czas. Przed wyjściem musimy jednak pamiętać o tym, by dziecko czuło się komfortowo i się przypadkiem nie przeziębiło! W takim razie polecamy różowe kapelusze i niemowlęce czapki Świnki Peppy, które sprawią, że główka będzie chroniona i szczęśliwa.

Najlepszym miejscem do spędzenia czasu będzie oczywiście wyjątkowy, przenośny namiot/domek - wyglądający tak, jakby był wyjęty wprost ze świata bajki. Piękna konstrukcja nie tylko uchroni przed pogodą, ale będzie też idealnym miejscem do wypoczynku. Dzięki zwijanym drzwiom i okienkom dziecko poczuje się, jakby było w swoim własnym świecie. To marzenie, które na pewno warto spełnić.