Default welcome msg!

Trolls

Trolle to jeden z popularnych wśród dzieci seriali. Jego bohaterami są tytułowe trolle, które przyciągają wzrok i wzbudzają sympatię swoimi kolorowymi fryzurami. Każdy ze stworków ma swoją własną osobowość, a każde dziecko ma swojego ulubionego trollka. W naszym sklepie znajdziecie wiele przeróżnych gadżetów, których motywem przewodnim są oczywiście bohaterowie ulubionej bajki naszych dzieci - Trolle. Wśród nich znajdziecie komplety pościeli, plecaki, maskotki, piórniki, a także inne szkolne i domowe akcesoria.

Powrót do  Bajka

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Trolle w sypialni i w szkole

Każde dziecko, które budzi się z samego rana, najchętniej od razu chciałoby się znaleźć w krainie swoich ulubionych bajkowych bohaterów. A najlepiej towarzyszyć im w przygodach. Jeśli chcemy urzeczywistnić marzenia swojego dziecka, to nic nie stoi na naszej przeszkodzie. Dobrym pierwszym krokiem jest wyposażenie jego sypialni w niezbędne artykuły. Co powiecie na pościel w Trolle? W naszym sklepie znajdziecie zarówno całe komplety bielizny pościelowej, pojedyncze poszewki, jak i poduszki, które umożliwiają Waszemu dziecku dać upust swojej kreatywności. Poduszki do kolorowania będą znakomitym dodatkiem do każdego dziecięcego pokoju i z pewnością staną się one jednym z ulubionych akcesoriów maluchów, gdyż w końcu same mają możliwości brać udział w ich tworzeniu.

Maskotki Trolle

Czym jest sypialnia bez maskotek? Również i ich nie może zabraknąć w pokoju dziecka. W ofercie naszego sklepu znajdziecie różnego rodzaju maskotki. Te mniejsze - które mają rozmiary nie większe niż breloki - oraz te większe - które mogą posłużyć maluchom, jako plecaki. Bohaterowie Trolli w postaci maskotek mogą towarzyszyć dzieciom przy odrabianiu lekcji, w zabawie, a także być świetnymi kompanami do zasypiania. W ofercie naszego sklepu dostępne są maskotki licencjonowane, które są podobiznami różnych bohaterów z ulubionego serialu naszych pociech.

Jeśli dziecko nie może rozstać się ze swoją ulubioną maskotką, gdy wychodzi do szkoły, to znakomitym pomysłem jest zakupienie plecaka pluszowego, który będzie nie tylko wspierał malucha w codziennych wyzwaniach, ale również pozwoli mu bezpiecznie i wygodnie przenosić potrzebne akcesoria. W naszym sklepie znajdą się również tradycyjne plecaki i tornistry, które będą doskonałe dla nieco starszych dzieci - które mają więcej książek.

Plecak w Trolle? A gdzie piórnik?!

Koniecznie, jeśli nasz maluch otrzyma od nas plecak w ulubione Trolle, powinien również wyposażyć się w piórnik z trollami, który będzie doskonałym uzupełnieniem szkolnego zestawu.