Kot Pusheen

Pusheen Akcesoria i Gadżety – pomysły na prezent

Znana na całym świecie komiksowa kotka Pusheen zadebiutowała w maju 2010 roku w komiksie Pusheen Things – który powstał na stronie internetowej twórców kotki, Claire Beltona i Andrew Duffa, Everyday Cute. Rosnąca sława kotki spowodowała powstanie w 2011 roku oddzielnej strony poświęconej Pusheen, lecz prawdziwa furora komiksowego kociaka pojawiła się w momencie debiutu kotki w zestawach naklejek na Facebooku, które mogą być używane w rozmowach na czacie i komentarzach, pokazując jakim popularnym medium w internecie są koty. W lutym 2019 roku Pusheen posiadała oficjalnie ponad 9,2 mln fanów, będąc tym samym jedną z najsławniejszych komiksowych kreacji kota na świecie!

Wciąż rosnąca popularność kotki spowodowała powstanie licencjonowanych produktów związanych z jej postacią, które są idealną gratką dla fana, jak i dla młodszego dziecka, któremu podoba się unikatowość designu jaki ukazuje wraz ze sobą niepowtarzalny kociak. Pusheen sklep zaprezentuje państwu asortyment który usatysfakcjonuje każdego sympatyka jednego z najsławniejszych kotów na świecie.

Read More

minecraft czapka

Jak wybrać idealny prezent dla fana Minecrafta?

Wydana w 2011 roku gra Minecraft, jest obecnie jedną z najpopularniejszych gier dla dzieci i młodzieży. Twórcą tej gry jest Marcus Persson ze studia Mojang AB. W kolorowym, pikselowym świecie można tworzyć budynki, konstrukcje, stopniowo go zapełniając. Eksploracja trójwymiarowego świata również dostarcza długich godzin rozrywki. W grze Minecraft jedynym ograniczeniem jest nasza własna wyobraźnia, dlatego też gra ta polecana jest jako doskonałe narzędzie do rozwijania wyobraźni przestrzennej. Aby przetrwać w świecie złożonym z kwadratowych bloków, trzeba ruszyć głową i zmusić szare komórki do wytężonej pracy. Obecnie, dostępnych jest wiele książek oraz gier z serii Minecraft, jednakże ich generalna zasada jest taka sama – burz i buduj, aby przetrwać. W naszym sklepie znajdziecie państwo szeroki asortyment produktów w kategorii Minecraft gadżety.

Read More

prezent na roczek dla chrzestnicy i chrzesniaka

Jaki idealny prezent na roczek dla chrześnicy albo chrześniaka wybrać?

Idealny prezent na roczek dla chrześnicy i chrześniaka

Wybór na rodzica chrzestnego jest dla każdego z nas jednym z największych wyróżnień i radości, ale wiąże się też na pewno z poczuciem odpowiedzialności. Gdy prezent na chrzest będziemy mieli już za sobą, to kolejny testem będzie wybór oryginalnego prezentu na roczek dla chrześnicy bądź chrześniaka. Odpowiednim prezentem będziemy chcieli zadbać zarówno o radość dziecka, jak i przecież zadowolenie wśród samych rodziców. Z tego względu należy wybrać coś nietuzinkowego i o najwyższej jakości, a takie propozycje znajdziecie oczywiście w naszym sklepie.

Read More

pierwsze puzzle dla dzieci

Jakie puzzle dla dzieci w wieku 2 i 3 lata wybrać?

Puzzle – ponadczasowa zabawa dla dzieci

Dzieci to w naturalny sposób osoby kreatywne i chętne by odkrywać świat i jego zagadki. Aby w pełni wykorzystać potencjał dzieci rodzice sięgają po różnego rodzaju pomoce i zabawki edukacyjne. Niektóre z nich znane są od dawna i służą rozwijaniu, i kształtowaniu młodych umysłów już od lat. Jedną z zabawek, która znakomicie wpisuje się w hasło „uczy i bawi” są puzzle dla dzieci. To zabawka, po którą chętnie sięgają zarówno młodsi, jak i starsi. To znakomite hobby dla całej rodziny, które ćwiczy pamięć i koncentrację (a to przyda się również rodzicom i dziadkom). Dodatkowo puzzle znakomicie stymulują rozwój małej motoryki, dlatego zabawy z puzzlami dobrze jest zacząć, jak najwcześniej.

W sklepach znajdziemy najróżniejsze puzzle dla najmłodszych. Odpowiednim wiekiem by zacząć będą drugie urodzinki naszej pociechy. Wybierając pierwsze puzzle dla dziecka weźmy pod uwagę zarówno ich jakość, łatwość układania (tak, żeby brzdąc się nie zraził), jak i preferencje samego dziecka. Dlatego najlepiej wybrać puzzle, które składają się w lubianą przez dziecko postać.

Read More

Jakie zabawki dla 3-letniego dziecka są odpowiednie?

Zabawka dla trzyletniego dziecka – jak dobrze ją wybrać?

Jak dobrze wybrać zabawkę dla 3-letniego dziecka?

Wraz z ukończeniem trzeciego roku życia, dziecko zaczyna powoli wyrastać z najprostszych zabawek. Interesują go nowe rzeczy, poznaje coraz więcej słów i jeszcze chętniej angażuje się w nieznane wcześniej aktywności. W tym okresie wciąż lepiej unikać zabawek abstrakcyjnych i wymagających, jednak prezent nie powinien być przesadnie dziecinny. Wybierając zabawki dla trzylatka chłopca lub dziewczynki, warto pamiętać także o ich indywidualnych potrzebach i upodobaniach.

Read More

Page 1 of 6

Powered by WordPress & Theme by Anders Norén