Bajkowy blog - PASiKOT.pl

Zapraszamy na www.PASiKOT.pl

minecraft czapka

Jak wybrać idealny prezent dla fana Minecrafta?

Wydana w 2011 roku gra Minecraft, jest obecnie jedną z najpopularniejszych gier dla dzieci i młodzieży. Twórcą tej gry jest Marcus Persson ze studia Mojang AB. W kolorowym, pikselowym świecie można tworzyć budynki, konstrukcje, stopniowo go zapełniając. Eksploracja trójwymiarowego świata również dostarcza długich godzin rozrywki. W grze Minecraft jedynym ograniczeniem jest nasza własna wyobraźnia, dlatego też gra ta polecana jest jako doskonałe narzędzie do rozwijania wyobraźni przestrzennej. Aby przetrwać w świecie złożonym z kwadratowych bloków, trzeba ruszyć głową i zmusić szare komórki do wytężonej pracy. Obecnie, dostępnych jest wiele książek oraz gier z serii Minecraft, jednakże ich generalna zasada jest taka sama – burz i buduj, aby przetrwać. W naszym sklepie znajdziecie państwo szeroki asortyment produktów w kategorii Minecraft gadżety.

Read More

prezent na roczek dla chrzestnicy i chrzesniaka

Jaki idealny prezent na roczek dla chrześnicy albo chrześniaka wybrać?

Idealny prezent na roczek dla chrześnicy i chrześniaka

Wybór na rodzica chrzestnego jest dla każdego z nas jednym z największych wyróżnień i radości, ale wiąże się też na pewno z poczuciem odpowiedzialności. Gdy prezent na chrzest będziemy mieli już za sobą, to kolejny testem będzie wybór oryginalnego prezentu na roczek dla chrześnicy bądź chrześniaka. Odpowiednim prezentem będziemy chcieli zadbać zarówno o radość dziecka, jak i przecież zadowolenie wśród samych rodziców. Z tego względu należy wybrać coś nietuzinkowego i o najwyższej jakości, a takie propozycje znajdziecie oczywiście w naszym sklepie.

Read More

pierwsze puzzle dla dzieci

Jakie puzzle dla dzieci w wieku 2 i 3 lata wybrać?

Puzzle – ponadczasowa zabawa dla dzieci

Dzieci to w naturalny sposób osoby kreatywne i chętne by odkrywać świat i jego zagadki. Aby w pełni wykorzystać potencjał dzieci rodzice sięgają po różnego rodzaju pomoce i zabawki edukacyjne. Niektóre z nich znane są od dawna i służą rozwijaniu, i kształtowaniu młodych umysłów już od lat. Jedną z zabawek, która znakomicie wpisuje się w hasło „uczy i bawi” są puzzle dla dzieci. To zabawka, po którą chętnie sięgają zarówno młodsi, jak i starsi. To znakomite hobby dla całej rodziny, które ćwiczy pamięć i koncentrację (a to przyda się również rodzicom i dziadkom). Dodatkowo puzzle znakomicie stymulują rozwój małej motoryki, dlatego zabawy z puzzlami dobrze jest zacząć, jak najwcześniej.

W sklepach znajdziemy najróżniejsze puzzle dla najmłodszych. Odpowiednim wiekiem by zacząć będą drugie urodzinki naszej pociechy. Wybierając pierwsze puzzle dla dziecka weźmy pod uwagę zarówno ich jakość, łatwość układania (tak, żeby brzdąc się nie zraził), jak i preferencje samego dziecka. Dlatego najlepiej wybrać puzzle, które składają się w lubianą przez dziecko postać.

Read More

Jakie zabawki dla 3-letniego dziecka są odpowiednie?

Zabawka dla trzyletniego dziecka – jak dobrze ją wybrać?

Jak dobrze wybrać zabawkę dla 3-letniego dziecka?

Wraz z ukończeniem trzeciego roku życia, dziecko zaczyna powoli wyrastać z najprostszych zabawek. Interesują go nowe rzeczy, poznaje coraz więcej słów i jeszcze chętniej angażuje się w nieznane wcześniej aktywności. W tym okresie wciąż lepiej unikać zabawek abstrakcyjnych i wymagających, jednak prezent nie powinien być przesadnie dziecinny. Wybierając zabawki dla trzylatka chłopca lub dziewczynki, warto pamiętać także o ich indywidualnych potrzebach i upodobaniach.

Read More

prezent dla dwulatka

Jaką zabawkę warto kupić dwuletniemu dziecku?

Zabawka dla dwuletniego dziecka

Zakup zabawki dla 2 latka/latki nie jest trudnym zadaniem, jeśli chociaż trochę znamy jego upodobania. Problem zaczyna się w momencie, gdy nie mamy pojęcia, co ucieszy malucha. W takim przypadku warto postawić na uniwersalne upominki. Pamiętajmy również o tym, że dziecko w tym wieku dopiero odkrywa świat. Istnieje więc duża szansa, że zainteresujemy go czymś nowym. Zabawki dla dwulatka nie muszą kosztować majątku. Szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Poniżej przedstawiamy interesujące propozycje zabawek – dla chłopców oraz dziewczynek.

Read More

Page 1 of 6