Co kupic na prezent na roczek dla dziewczynki?

Jaki prezent kupić na roczek dla dziewczynki?

Wybór odpowiedniego prezentu dla rocznego dziecka jest często dużym wyzwaniem. Bogata oferta powoduje, że trudno zdecydować się na jeden konkretny produkt. Często pojawiają się pytania związane z praktycznością zabawek, ich bezpieczeństwem oraz jakością. Wiele osób zwraca także szczególną uwagę, aby prezent rozwijał najważniejsze umiejętności dziecka. Dlatego przedstawiamy bliżej ofertę naszego sklepu, aby wybrać taki prezent na roczek dla dziewczynki, który będzie zarówno bawił, jak i uczył.

Prezent na roczek dla dziewczynki – ulubiona postać z bajki

Roczne dziecko ucieszy się z kolorowej, miękkiej zabawki, do której może się przytulić. Każda dziewczynka kocha lalki, jednak te, produkowane hurtowo, często nie zaspokajają wymagań rodziców. Można wybrać ciekawą alternatywę w postaci miękkiej lalki-przytulanki z ulubionej kreskówki. Ciekawy prezent na roczek to z pewnością maskotka do pokolorowania z filmu Frozen – Kraina Lodu.

Maskotka do kolorowania Kraina Lodu Elza Frozen

Elza Frozen – Kraina Lodu – Maskotka do kolorowania

Urocza Elza lub Anna stanie się ulubioną zabawką dziewczynki, którą z pomocą rodzica, można ubarwić, kolorując strój pisakami dołączonymi do zestawu. Gotowa sukienka stanie się ozdobą królewny, a przyjazny pluszak największym przyjacielem każdego dziecka.

Prezent na roczek dla dziewczynki – bezpieczna zabawka z dźwiękiem

Zabawki na roczek dla dziewczynki powinny być w pełni bezpieczne i sprawdzone. Warto więc zdecydować się na produkt, który jest pozbawiony niewielkich elementów i specjalnie dedykowany dzieciom w określonej grupie wiekowej. Sprawdzony prezent na roczek to zabawka interaktywna, która zajmuje dziecko na długie chwile, dostarczając symulujących bodźców. W bogatej ofercie sklepu internetowego można znaleźć modną propozycję w postaci pluszowego Pusheena z wbudowanym dźwiękiem.

Maskotka Pusheen Jednorożec biały Pusheenicorn

Jednorożec biały z dźwiękiem Maskotka Pusheen

Maskotka kota-jednorożca, nawiązuje do popularnych emotikon i naklejek w mediach społecznościowych i jest dobrze znana zarówno przez młodsze, jak i starsze dzieci. Miękki, biały pluszak może więc stać się nowoczesnym i sprawdzonym prezentem na roczek dla każdej dziewczynki.

Udanym prezentem na pierwsze urodziny może być także nakręcany Hatchimals, który angażuje wszystkie zmysły dziecka.

Światło, dźwięk, ruch Nakręcany Hatchimels

Nakręcany Hatchimels

Uroczy stworek, który wykluwa się z jajka, świeci, porusza się i wydaje dźwięki, po naciśnięciu na dzióbek. Zabawki z serii Hatchimals stały się prawdziwym hitem na rynku zabawkarskim, dlatego w sklepie, można znaleźć różne warianty popularnej zabawki. „Ptaszki” Hatchimals mają różne kolory, dlatego taką zabawkę można dobrać według indywidualnych preferencji oraz gustu. Taki prezent dla dziewczynki na roczek to sprawdzona i bezpieczna opcja, która dodatkowo, wpisuje się w najnowsze trendy i modę.

Prezent na roczek dla dziewczynki – urocze i praktyczne akcesoria

Prezent dla dziecka na roczek może być także praktyczny i niezwykle funkcjonalny. Różowy nocnik z postaciami z Disneya, nocnik z bohaterami z Psiego Patrolu lub nocnik z Świnką Peppą nie tylko ułatwi naukę korzystania z toalety, ale także stanie się uroczym dodatkiem do pokoiku.

Nocnik dla dziewczynki z postaciami z bajki Księżniczki

Nocnik dla dziewczynki – Księżniczki Disney

 

Psi Patrol Nocnik

Nocnik Psi Patrol

 

Nocnik z postaciami z bajki Świnka Peppa

Nocnik Świnka Peppa

Praktyczne i sprawdzone prezenty na pierwsze urodziny dla dziewczynki, to także akcesoria, które ułatwiają podróże z dzieckiem. Każda mama z pewnością ucieszy się z zagłówka, dzięki któremu dziecko będzie miało wygodną i bezpieczną podróż. Dziecko natomiast ucieszy się z kolorów oraz kształtu zagłówka, który występuje w formie słonika lub zagłówka żyrafy.

Słoń Fisher Price - zagłówek dla dziecka

Zagłówek – słoń Fisher Price

 

Żyrafa Fisher Price - zagłówek dla dziecka

Zagłówek – żyrafa Fisher Price

Jak widzimy goście zaproszeni na roczek do dziecka mają tak naprawdę nieograniczoną możliwość wyboru prezentów. Nasz sklep internetowy wychodzi z bogatą ofertą produktów, dedykowanych dzieciom w określonym wieku. Wyzwaniem jest jednak podjęcie wyboru i zadecydowanie, która zabawka będzie zarówno praktyczna, jak i ciekawa. Przedstawione propozycje pomogą ułatwić te wybory i znaleźć wreszcie odpowiedź na pytanie: co kupić na roczek dla dziewczynki?

Previous

Przygody bohaterskich piesków – Psi Patrol

Next

Niezapomniany prezent na roczek dla chłopca – praktyczny poradnik

1 Comment

  1. Ania

    Zagłówek to zdecydowanie fajny pomysł na prezent. Podoba mi się.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powered by WordPress & Theme by Anders Norén