Już od 2013 roku ogromną popularnością wśród dzieci cieszy się serial animowany Psi Patrol, który opowiada o przygodach bohaterskich szczeniaków: Marshall’a, Rubble’a, Chase’a, Rocky’ego, Zumy i Skye. Ich opiekunem jest ośmioletni chłopiec Ryder, który pomaga im organizować akcje ratunkowe gdy ktoś potrzebuje ich pomocy.

Bohaterowie bajki i zabawki Psi Patrol

Pieski, których przygody z zaciekawieniem oglądają dzieci, są sprytne i dzielne. W każdym odcinku pomagają mieszkańcom miasta, jednocześnie ucząc dzieci jak bawić się bezpiecznie, jak dbać o innych i co zrobić w trudnej sytuacji. Bohaterskie postawy bajkowych szczeniaczków są wzorem do naśladowania dla dzieci.

Ryder – przewodzi drużynie Psiego Patrolu. To on wytrenował pieski na prawdziwych superbohaterów. Ryder jest mądrym i dzielnym chłopcem, mieszkańcem Adventure Bay, który organizuje akcje ratunkowe. Gdy mieszkańcy miasta potrzebują pomocy, to Ryder wyznacza pieskom zadania. Potrafi znaleźć wyjście w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji.
Prawdziwy fan Psiego Patrolu ucieszy się ogromnie z gry Psi Patrol Marble Run

Psi Patrol gra marble run

Gra marble run Psi Patrol

Marshall – szczeniak dalmatyńczyka, którego atrybutem jest strażacki strój i wóz. Ma świetny węch, jest szybki, ale nieco niezdarny. Pojawia się zawsze tam, gdzie trzeba ugasić pożar lub użyć strażackiej drabiny.
Jeżeli chcesz sprawić niesamowitą niespodziankę swojemu dziecku, w sklepie PASiKOT znajdziesz licencyjne gadżety z Marshall’em. Symbolem Marshall’a jest odznaka z płomieniem ognia:

Pluszowa maskotka Marshall Psi Patrol

Marshall Psi Patrol – Maskotka pluszowa

Rubble – buldog angielski Rubble zawsze ma na sobie żółty kask, a jego ulubionym zajęciem jest kopanie. Pojawił się w drużynie Psiego Patrolu przypadkiem, kiedy to uratowany wcześniej przez Marshall’a udał się z nim na akcję ratowniczą i wykazał ogromnym talentem do kopania tunelów. Od tamtego czasu Rubble jest w drużynie konstruktorem i budowniczym, a jego samochód to żółty buldożer. Symbolem Rubble’a jest odznaka z kluczem francuskim.
Najlepszym prezentem dla wielbiciela Rubble’a będzie maskotka Rubble Psi Patrol

Rubble Psi Patrol Maskotka pluszowa

Maskotka pluszowa Rubble Psi Patrol

Rocky – ten zabawny kundelek jest przyjacielem przyrody. Dba o to, aby segregowano odpady. Porusza się zielonym eko-wozem, który służy to recyklingu. Rocky uczy dzieci jak dbać o otoczenie. Piesek jest zawsze świetnie przygotowany do akcji, ale potrafi także wykonać różne przedmioty przerabiając stare i zepsute rzeczy. Na jego zielonej odznace znajduje się symbol recyklingu. Piesek, mimo umiłowania przyrody, panicznie boi się wody.
Twoje dziecko jest urodzonym przyrodnikiem? Podaruj mu maskotkę Rocky Psi Patrol, którą znajdziesz oczywiście w sklepie PASiKOT:

Psi Patrol Maskotka pluszowa Rocky

Maskotka pluszowa Rocky Psi Patrol

Zuma – labradorka z kotwicą na odznace to szczeniak, który ratuje potrzebujących z opałów na wodzie. Ratowniczka wodna Zuma jest zawsze gotowa, by dotrzeć na miejsce akcji swoim poduszkowcem. Świetnie pływa, znakomicie nurkuje i kumpluje się z Rocky’m. Zuma jest zabawnym szczeniakiem z wadą wymowy, którego zawsze roznosi energia.
Maskotka Zuma Psi Patrol to idealny prezent dla małego miłośnika pływania i Psiego Patrolu.

Psi Patrol Maskotka pluszowa Zuma

Maskotka pluszowa Zuma Psi Patrol

A jeśli chcesz zabrać swą pociechę na basen, to koniecznie z kąpielówkami Psi Patrol lub strojem kąpielowym z motywem Psiego Patrolu

Psi Patrol Rubble Kąpielówki dla dzieci

Kąpielówki Psi Patrol Rubble

 

Psi Patrol - Strój kąpielowy dla dzieci

Strój kąpielowy Psi Patrol

Skye – przedstawicielka rasy Cockapoo czyli mieszaniec Cocker Spaniela z Pudlem. Uwielbia kolor różowy, a na jej odznace znajduje się śmigło. Jest dzielnym psim pilotem, który uczestniczy zawsze w akcjach ratowniczych z powietrza. Gdy szczeknie, z jej plecaka wysuwają się skrzydła, a gogle pilota, które ma zawsze na sobie, działają jak lornetka. Skye porusza się szaro-różowym helikopterem, którego lina ratunkowa pozwala przenosić różne przedmioty i ratować mieszkańców miasta, którzy znajdą się w opałach.
Małe dziewczynki szczególnie upodobały sobie postać sympatycznej Skye, dlatego pluszowe maskotki ze Skye z Psiego Patrolu są uwielbiane przez fanki serialu:

Skye Psi Patrol Maskotka pluszowa

Maskotka pluszowa Skye Psi Patrol

Psi Patrol to drużyna, która przekazuje dzieciom pożyteczną wiedzę, uczy i bawi. Jej przygody piesków śledzą maluchy na całym Świecie. Czy Wasze dzieci również z radością oglądają tę bajkę? Jeśli tak, koniecznie zerknijcie do naszego sklepu, w którym znajdziecie gadżety i zabawki Psi Patrol dla fanów dziarskich szczeniaków.