Znana na całym świecie komiksowa kotka Pusheen zadebiutowała w maju 2010 roku w komiksie Pusheen Things – który powstał na stronie internetowej twórców kotki, Claire Beltona i Andrew Duffa, Everyday Cute. Rosnąca sława kotki spowodowała powstanie w 2011 roku oddzielnej strony poświęconej Pusheen, lecz prawdziwa furora komiksowego kociaka pojawiła się w momencie debiutu kotki w zestawach naklejek na Facebooku, które mogą być używane w rozmowach na czacie i komentarzach, pokazując jakim popularnym medium w internecie są koty. W lutym 2019 roku Pusheen posiadała oficjalnie ponad 9,2 mln fanów, będąc tym samym jedną z najsławniejszych komiksowych kreacji kota na świecie!

Wciąż rosnąca popularność kotki spowodowała powstanie licencjonowanych produktów związanych z jej postacią, które są idealną gratką dla fana, jak i dla młodszego dziecka, któremu podoba się unikatowość designu jaki ukazuje wraz ze sobą niepowtarzalny kociak. Pusheen sklep zaprezentuje państwu asortyment który usatysfakcjonuje każdego sympatyka jednego z najsławniejszych kotów na świecie.

Dalekie kocie wyprawy

Mali fani Pusheen na pewno znajdą miejsce dla tak niesamowitego akcesoria jakim jest plecak Pusheen! Ten świetnie wyglądający, różowy plecak z pewnością będzie idealnym prezentem dla dziecka w wieku szkolnym, które będzie mogło posiadać plecak nie tylko estetyczny, ale także praktyczny, czyniąc go unikatowym produktem o wysokiej jakości.

Plecak Pusheen

Pusheen Plecak

Wykonany w 100% z trwałego, dobrze wykonanego poliestru zapewni ochronę znajdującym się wewnątrz plecaka książkom lub zabawkom, które dzięki wymiarom 33x26x13 cm mogą być bez przeszkód przechowywane w dużych ilościach. Dodatkowo, plecak posiada dwie dodatkowe boczne kieszonki na bidon, lub wodę, będąc tym samym praktycznym towarzyszem podczas dalszych wycieczek. Plecak jest w pełni oryginalnym, licencjonowanym produktem.

Słodkie sny z Pusheen

Kiedy fan kotki wraca zmęczony do domu, oryginalna poduszka Pusheen zapewni mu z pewnością wygodny i spokojny odpoczynek, radując go tym samym unikatowym, kolorowym designem, idealnie oddającym ducha radosnej kotki.

Poduszka Pusheen - Jednorożec

Pusheen – Poduszka Jednorożec Pushicorn

Poduszka Pushicorn o rozmiarach 35 cm przedstawia kotkę z rogiem jednorożca i tęczowym ogonem, wykonana w 100% z poliestru jest przykładem prezentu który zadowoli każdego wymagającego, zmęczonego fana kotki.

Równie ciekawym pomysłem na prezent może być kolejna poduszka z kotką Pusheen, która przedstawia jeden z najpopularniejszych motywów przedstawiających kotkę. Pusheen jednorożec tak jak swoja poprzedniczka ukazuje nam sławną kotkę jako jednorożca, jednak ta wersja posiada także dodatkowe skrzydła, a także bardziej cukierkowe i słodsze dla oka kolory, będąc przy tym bardzo miękkim produktem o wymiarach 35x28x8cm. Poliester który jest tutaj głównym materiałem zapewni każdemu posiadaczowi poduszki miłe doznania a także spokojny sen.

Poduszka Pusheen - Jednorożec

Pusheen Poduszka – Jednorożec Pusheen

Oryginalność dekoracji

Ciekawe, urocze pomysły związane z Pusheen zawsze zadowalają fanów najsławniejszej kotki na świecie, dlatego też, jednym z najlepszych pomysłów na dekorację pokoju lub na kreatywną zabawę będzie wybór miękkich, przyjemnych dla oka maskotek kotki.

Klasyczna maskotka Pusheen

Pusheen Maskotka klasyczna o wymiarach 15x11cm

Śliczna Pusheen maskotka o kolorze szarym posiada wymiary 15x11cm, wykonana z dobrej jakości materiałów i wysokiej precyzji jak Pusheen pluszak w kształcie syrenki są produktami idealnymi do codziennej zabawy, a także jako idealna dekoracja efektywnego pokoju.

Pusheen Maskotka - Syrenka

Maskotka Pusheen Syrenka – mała fioletowa o wymiarach 15cm

Szkoła w kocich barwach

Wybierając się do szkoły, lub na dodatkowe zajęcia z całą pewnością każdy fan ucieszy się na widok oryginalnego produktu jakim jest piórnik Pusheen. Ten wspaniały piórniczek w kształcie kotka zapinany jest na trwały zamek, a wymiary 22×9 cm są idealne do przetrzymywania w nim wszystkich niezbędnych drobiazgów i akcesoriów szkolnych. Nauka wraz z takim piórnikiem nigdy nie będzie już taka sama!

Pusheen piórnik

Piórnik Pusheen o wymiarach 22×9 cm

Wygodna, słodka noc

Jedna z największych gratek dla najbardziej zagorzałych fanów kotki Pusheen. Pościel Pusheen to świetny dwustronny produkt, który w swoim zestawie posiada pościel o wymiarach 140x200cm a także poduszkę 70×90 cm, będąc idealnym dodatkiem do uroczo wyglądającego pokoju. Wykonana w 100% z najlepszej jakościowo bawełny pościel jest produktem licencjonowanym, cechującym się trwałością i estetyką niespotykaną nigdzie indziej.

Pościel Pusheen w kropki

Pusheen pościel w kropki o wymiarach 140×200 cm

Na co zwracać uwagę przy zakupie prezentu z kotką Pusheen?

Zadając sobie takie pytanie, musimy mieć na uwadze to, że wysoka popularność formatu jaki prezentuje kotka Pusheen poskutkowała wzrostem powstawania produktów nieoryginalnych, mających podejrzaną i często bardzo słabą jakość, dlatego podczas wyboru odpowiedniego prezentu związanego z najsłodszą kotką na świecie, warto zainteresować się ofertą naszego sklepu, gdzie będą mogli państwo zaprezentować każdemu fanowi Pusheen produkt licencjonowany, posiadający najwyższą możliwą jakość.