Default welcome msg!

Prezenty dla chłopców

Pomysł na prezent - spełniamy marzenia każdego chłopca!

Jeżeli szukasz prezentu dla chłopca, to bardzo dobrze trafiłeś! Niemal każdy chłopiec, niezależnie od wieku uwielbia bajki, a u Pasikota znajdziesz najlepsze prezenty z ulubionymi postaciami z bajek i gier. Wystarczy, że zapytasz urwisa, którego bohatera lubi najbardziej? W naszym sklepie znajdziesz mnóstwo inspirujących gadżetów z bajek takich jak: Cars Auta, Spiderman, Kapitan Ameryka, Psi Patrol, Super Wings. Sklep Pasikot oferuje tylko licencjonowane produkty najlepszej jakości, które idealnie nadają się na prezenty dla chłopców w każdym wieku. Polecamy szczególnie na urodziny oraz inne okazje!

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Prezent dla 2 latka - czysta frajda

Dla małych odkrywców, którzy wszystko lubią sami sprawdzić, polecamy latarki Tomek i Przyjaciele lub Auta Cars. Obie są bardzo miłe w dotyku oraz posiadają odpowiedni dla dziecka rozmiar (15x10x10 cm). Sprawdzonym prezentem dla dwulatka są oczywiście wszystkie maskotki i pluszaki. Warto zwrócić uwagę plecaki pluszowe (piesek, małpka, Świnka Peppa) lub maskotki świecące (miś, sowa, jednorożec, piesek). Dobrym prezentem dla dziecka w tym wieku będzie również poduszka maskotka Pushneen lub maskotka pluszowa (słoń, miś, żyrafa, kangur).

Prezent dla 3 latka - zabawa i wypoczynek

Sterowany samochód z neonowymi światłami to rewelacyjny prezent dla 3 trzylatka. Został wykonany w skali 1:18 z tuningiem i można w nim bez problemu wymienić baterie. Jeśli nasz urwis nie przepada za ciemnością, to warto podarować mu świecącą maskotkę Iron Man lub lampkę nocną z latarką Psi Patrol. Taki praktyczny prezent dla dziecka to gwarancja spokojnego snu oraz uśmiechu na jego twarzy od samego rana. Koło łóżka może stać również maskotka Boba Budowniczego lub Super Wings. Niech bohaterowie pilnują naszego urwisa o każdej porze.

Prezent dla 4 latka - moc energii

Wymarzony prezent dla dziecka to taki, który pobudzi jego wyobraźnię oraz ułatwi dobrą zabawę. Dlatego sklep Pasikot ma w swojej ofercie sterowany robot Ball Bot 1 dla fanów galaktycznych bitew lub namioty do wspólnej zabawy z innymi dziećmi. Namioty z nadrukami bohaterów z bajki Psi Patrol lub Cars Auta są w rozmiarze 102x72x72 cm. Bardzo dobrym prezentem dla czterolatka, który lubi majsterkowanie oraz samochody, jest sterowany samochód Mini Bumper. Samochód ten posiada nadmuchiwane koła, które ułatwiają wykonywanie niesamowitych sztuczek. Dobra zabawa gwarantowana.

Prezent dla 5 latka - praktyczny i oryginalny

Każdy pełen energii chłopiec niesamowicie ucieszy się, gdy dostanie trampolinę. To bardzo dobry pomysł, jeśli zależy nam na urozmaiceniu aktywnego wypoczynku dziecka. Trampoliny Psi Patrol lub Świnka Peppa są dostępne w rozmiarze 65x58x58 cm i świetnie będą prezentować się na podwórku lub domowym placu zabaw. Dzieci w tym wieku mają już swoje zainteresowania. Jeśli ich ulubionym bohaterem jest Spiderman lub w wolnym czasie lubią przeglądać komisy, to idealnym pomysłem na prezent dla chłopca w tym wieku będzie szafka na książki Spiderman. Jest wyposażona w cztery przedziały i posiada rozmiar 60x51x23 cm.