Default welcome msg!

Dla malucha

Opieka nad małym dzieckiem, wymaga od nas cierpliwości i ogromnego poświęcenia. By ulżyć rodzicom w procesie wychowawczym, sklep Pasikot poleca rodzicom różnego rodzaju akcesoria dla niemowląt do karmienia, kąpieli czy codziennej higieny noworodka i małego dziecka. Będąc na początku drogi jako rodzic, często nie wiemy, co należy wybrać, lub które produkty są godne uwagi. Polecamy akcesoria do karmienia sprawdzonych marek, które ułatwią opiekę nad niemowlakiem i małym dzieckiem. 

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

PASiKOT - sklep z zabawkami i akcesoriami dla dzieci online

Akcesoria do karmienia dzieci i niemowląt

W sytuacji gdy dziecko zostanie pod opieką taty, babci lub innej osoby z rodziny, przydatnym może okazać się również laktator, dla mam karmiących piersią. Pomoże on odciągnąć mleko, by móc je podać później dziecku. Sam laktator do ściągania pokarmu, to nieodłączny element również mam pracujących, które na bieżąco ściągają pokarm dla swojego malucha.

Gdy maluch przestaje być karmiony piersią, lub z innych powodów nie był nią karmiony, staniemy przed wyborem butelek do karmienia, smoczków uspokajaczy, czy innych miseczek, kubeczków i talerzy, specjalnie do tego celu stworzonych. Na ryku mamy obecnie wiele modeli tego typu akcesorii, które nie tylko są bezpieczne dla małego dziecka, ale również cieszą oko rodzica swoim kształtem czy paletą kolorów.

 

Higiena i kąpiel to kolejne nieodłączne etapy z życia małego dziecka. By jak najlepiej i najbezpieczniej dbać o higienę niemowlaka i małego dziecka, należy postawić na produkty wysokiej jakości, sprawdzone i doceniane przez rodziców. 

Rzeczy w pokoju dziecka, którymi otaczamy naszą pociechę, są bardzo ważne, zarówno dla jego rozwoju, jak też motoryki i emocji poznawczych. W pierwszym roku życia dziecko bardzo intensywnie się rozwija. Między piątym a siódmym miesiącem życia, dziecko podwaja swoją wagę, wzrost zwiększa się o 50%. Czas ten nazywany nierzadko czasem "fizjologicznych urodzin" niesie on za sobą intensywny rozwój aparatu ruchu.