Default welcome msg!

Majtki, rajstopy, skarpetki

Jak dobrać bieliznę do wieku dziecka?

W życiu każdego dziecka przychodzi ten ważny i milowy krok, jakim jest odpieluchowanie. Ku uciesze rodziców i pań przedszkolanek nasza pociecha nie musi już chodzić w pieluchach jednorazowych, który ciążyły pod spodenkami i możemy przystąpić do wyboru majtek dla dzieci. Nasz sklep oferuje całą gamę asortymentu pod tym kątem i możemy wybierać spośród wielu różnych modeli. Bielizną, poza oczywiście majtkami, są też rajstopki i skarpetki, które przydadzą się nam dla maluszków od pierwszych miesięcy życia. A później także wtedy, gdy nasza pociecha staje się bardzo aktywna ruchowo - nauczy się chodzić. Poniżej przedstawiamy Państwu asortyment bieliźniarski dla dzieci.

Powrót do  Odzież dla dzieci

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Jakie majtki dla dzieci?

Dokonując zakupu majtek dla dzieci należy kupić co najmniej po jednej parze na każdy dzień tygodnia, a także uwzględnić fakt, że dzieciom niedawno odpieluchowanym czasie zdarzają się jeszcze "wpadki". Materiałem z jakiego są wykonane powinna być najlepiej czysta bawełna, ewentualnie z bawełnianym podszyciem w kroczu, aby zminimalizować ryzyko otarć i odparzeń. Majtki dziewczęce to na ogół klasyczne figi w delikatnych i dziewczęcych kolorach z motywami ich ulubionych postaci z bajek, jak Psi Patrol. Dla chłopców oferujemy slipki w różnych kolorach z bohaterami Psiego Patrolu oraz ze Spidermanem.

Rajstopy dla dzieci

Rajstopy niemowlęce są bardzo fajnym rozwiązaniem, gdy potrzebujemy ubrać dziecko zimą i używamy ich jako dodatkowe ocieplenie pod spodnie czy kombinezon. Możemy też ubrać naszą pociechę w same rajstopki i buciki wiosną, gdy pojawiają się cieplejsze dni, a także w domu, gdy wiemy, że dziecko lubi ściągać sobie skarpetki ze stópek. W ofercie mamy również rajstopy dziewczęce, które posłużą jako bielizna do przedszkola czy szkoły, gdy ubieramy dziewczynkę w spódniczkę bądź sukienkę. Dla niemowląt i małych dzieci oferujemy rajstopki z motywem bajek Disneya, takimi jak myszka Mickey.

Skarpetki dla dzieci

Jeśli chcemy, aby nasze dziecko nie obtarło sobie stóp w bucikach czy też po prostu nie zmarzły mu stopy, warto wybrać różnego rodzaju skarpetki dla dzieci, które są dostępne w wielu rozmiarach i wzorach. Skarpetki niemowlęce wyposażone są w wywijany kołnierzyk, aby lepiej trzymały się nogi dziecka oraz wzmacnianą podeszwę potrzebną do stabilizacji stopy maluszka. Dzięki temu posłużą z czasem jako pierwsze buciki do nauki chodzenia. Dla starszych dzieci oferujemy skarpetki długie w trzech rozmiarach: 23/26, 27/30, 31/34, a dla chłopców z motywem Aut, natomiast dla dziewczynek z myszką Minnie. Oprócz tego na lato mogą Państwo wybrać skarpetki typu stopki z Zygzakiem McQueen.