Default welcome msg!

Majtki, rajstopy, skarpetki

Jak dobrać bieliznę do wieku dziecka?

W życiu każdego dziecka przychodzi ten ważny i milowy krok, jakim jest odpieluchowanie. Ku uciesze rodziców i pań przedszkolanek nasza pociecha nie musi już chodzić w pieluchach jednorazowych, który ciążyły pod spodenkami i możemy przystąpić do wyboru majtek dla dzieci. Nasz sklep oferuje całą gamę asortymentu pod tym kątem i możemy wybierać spośród wielu różnych modeli. Bielizną, poza oczywiście majtkami, są też rajstopki i skarpetki, które przydadzą się nam dla maluszków od pierwszych miesięcy życia. A później także wtedy, gdy nasza pociecha staje się bardzo aktywna ruchowo - nauczy się chodzić. Poniżej przedstawiamy Państwu asortyment bieliźniarski dla dzieci.

Powrót do  Odzież dla dzieci

Filtr

Filtr:

Tematyka

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

7 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

7 produkt(ów)

Jakie majtki dla dzieci?

Dokonując zakupu majtek dla dzieci należy kupić co najmniej po jednej parze na każdy dzień tygodnia, a także uwzględnić fakt, że dzieciom niedawno odpieluchowanym czasie zdarzają się jeszcze "wpadki". Materiałem z jakiego są wykonane powinna być najlepiej czysta bawełna, ewentualnie z bawełnianym podszyciem w kroczu, aby zminimalizować ryzyko otarć i odparzeń. Majtki dziewczęce to na ogół klasyczne figi w delikatnych i dziewczęcych kolorach z motywami ich ulubionych postaci z bajek, jak Psi Patrol. Dla chłopców oferujemy slipki w różnych kolorach z bohaterami Psiego Patrolu oraz ze Spidermanem.

Rajstopy dla dzieci

Rajstopy niemowlęce są bardzo fajnym rozwiązaniem, gdy potrzebujemy ubrać dziecko zimą i używamy ich jako dodatkowe ocieplenie pod spodnie czy kombinezon. Możemy też ubrać naszą pociechę w same rajstopki i buciki wiosną, gdy pojawiają się cieplejsze dni, a także w domu, gdy wiemy, że dziecko lubi ściągać sobie skarpetki ze stópek. W ofercie mamy również rajstopy dziewczęce, które posłużą jako bielizna do przedszkola czy szkoły, gdy ubieramy dziewczynkę w spódniczkę bądź sukienkę. Dla niemowląt i małych dzieci oferujemy rajstopki z motywem bajek Disneya, takimi jak myszka Mickey.

Skarpetki dla dzieci

Jeśli chcemy, aby nasze dziecko nie obtarło sobie stóp w bucikach czy też po prostu nie zmarzły mu stopy, warto wybrać różnego rodzaju skarpetki dla dzieci, które są dostępne w wielu rozmiarach i wzorach. Skarpetki niemowlęce wyposażone są w wywijany kołnierzyk, aby lepiej trzymały się nogi dziecka oraz wzmacnianą podeszwę potrzebną do stabilizacji stopy maluszka. Dzięki temu posłużą z czasem jako pierwsze buciki do nauki chodzenia. Dla starszych dzieci oferujemy skarpetki długie w trzech rozmiarach: 23/26, 27/30, 31/34, a dla chłopców z motywem Aut, natomiast dla dziewczynek z myszką Minnie. Oprócz tego na lato mogą Państwo wybrać skarpetki typu stopki z Zygzakiem McQueen.