Default welcome msg!

Szaliki, chustki, bandany, kominy dziecięce

Szaliki, kominy, chusty - miękka ochrona przed chłodem dla małego dziecka

Wygodne szaliki dla dzieci to obowiązkowy element w szafie każdego malca. Wykonane z delikatnego i miękkiego materiału elementy doskonale chronią szyję pociechy przed wychłodzeniem. Natomiast oferowane kominy dziecięce prezentuje wyjątkową jakość, połączoną z nawiązującym do zainteresowań dziecka designem. Kolorowi bohaterowie z bajek, a także barwy ulubionych klubów sportowych pozwolą cieszyć się zarówno dziecku, jak i rodzicom z nabytego szalika dziecięcego. Poszczególne rozmiary kominów i chust dostosowane są do wielkości głów oraz szyi dzieci, stąd doskonale chronią przez chłodem, a także mogą być swobodnie zakładane.

Powrót do  Odzież dla dzieci

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Chusty, bandamki, kominy - jakość, która zachwyca

Wykonana z przyjemnego w dotyku materiału chusta dla dziecka gwarantuje brak podrażnień na delikatnej skórze pociechy. Okolice szyi są wyjątkowo narażone na otarcia, stąd każda bandamka dla dziecka uszyta została z miękkich, starannie dobranych tkanin. Każdy z produktów przystosowany jest do wielokrotnego zakładania i ściągania, dlatego też zakupywany komin dla dziecka przygotowany został z tkaniny odpornej na rozciągnięcia i utratę pierwotnej elastyczności. Dostosowane do rozmiarów szyi i głowy pociechy wielkości chust oraz kominów działają tak, by nie powodować uczucia ucisku, a tym samym nie wywoływać uczucia dyskomfortu. Każdy nasz szalik dziecięcy został poddany starannej kontroli jakości, która pozwala zadbać o bezpieczny dla pociech asortyment.

Kominy i szaliki dla dzieci - istotna kolorystyka

Każde dziecko jest inne, stąd ważną kwestią w wyborze ubioru stanowi dla nich wygląd. Szeroki asortyment kominów dla dzieci zawiera produkty, które przeznaczone są dla pociech o odmiennych zainteresowaniach. Wśród dostępnych wzorów znaleźć można bohaterów z bajek i kluby sportowe, przez co nabywane szaliki dla dzieci cieszą zarówno rodziców, jak i pociechy. Wykonane one zostały przy użyciu nowoczesnych technik nadruku, przez co nie ulegają zniszczeniu w trakcie noszenia i prania. Specjalnie opracowany materiał pozwala na dowolne rozciąganie bandamek dla dzieci bez obaw o utratę właściwości przez nadruk.

Akcesoria dla chłopców

Asortyment dla chłopców opracowany jest w oparciu o ich zainteresowania. Poszczególne szaliki i kominy dla chłopców są połączeniem wytrzymałego i miękkiego materiału wraz z interesującą grafiką. W zależności od modelu zdecydować się można na barwiony materiał, który odporny jest na działanie wysokich temperatur podczas prania, przez co nie traci swoich właściwości kolorystycznych. Ponadto dostępny u nas komin dla chłopca został opracowany na bazie wysokiej klasy nadruku, który nie spiera się, ani nie rozciąga w tracie zakładania.

Design stworzony dla dziewczynek

Nasze produkty przeznaczone dla dziewczynek przygotowane zostały tak, by jak najbardziej trafić w gusta młodych użytkowniczek. Miękka i ciepła tkanina, na której nadrukowane są ulubione postaci z bajek idealnie nadaje się do noszenia podczas chłodnych dni. Oferowane kominy dla dziewczynek łączą w sobie jakość i wyjątkowy krój. Jest on bowiem przygotowany tak, by dokładnie chronić szyję przed zimnym powietrzem, a także estetycznie prezentować się na ubraniu.