Default welcome msg!

Prezenty dla dziewczynek

Wyjątkowe urodzinowe prezenty dla dziewczynek

Urodziny są dla każdej dziewczynki momentem wyjątkowym, wymagającym niepowtarzalnej oprawy i oczywiście... prezentów! Czym kierować się przy wyborze urodzinowego upominku dla córki, wnuczki czy chrześniaczki? Jak połączyć funkcję edukacyjną i prorozwojową z prostą, dziecięcą radością w kolorowej oprawie? W naszym sklepie Pasikot staramy się łączyć jedno i drugie - zachęcamy do zapoznania się z propozycjami prezentów dopasowanych do wieku i zainteresowań. To między innymi maskotki, zestawy kreatywne czy przedmioty użytkowe. Wszystko w wyjątkowej, jak przystało na księżniczkę, oprawie.

Powrót do  Na urodziny

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

5 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

5 produkt(ów)

Pierwsze prezenty urodzinowe

Pierwsze urodzinki nierzadko mijają w atmosferze prezentów pielęgnacyjnych, ubranek i bucików. W przypadku prezentów dla 2-letniej dziewczynki - pole do popisu jest dużo szersze, a jej potrzeby rosną z dnia na dzień. Wśród naszych propozycji znajdują się maskotki wykonane z miękkich, przyjemnych w dotyku tkanin. Taka maskotka staje towarzyszem codziennych zmagań czy pierwszych wizyt u lekarza. Gama postaci jest bardzo szeroka, a przed zakupem warto obserwować małą jubilatkę, jaka postać najbardziej jej się podoba. Wśród pluszowych zabawek znajdziemy także klasycznego misia, niezbędnego do zasypiania i przytulania. Taka maskotka sprawdzi się na pewno również jako prezent dla 3-latki. Inna warta rozważenia propozycja to puzzle piankowe o rozmiarze 30x30, układane w funkcjonalną, kwadratową matę o boku 0,9 m, pozwalającą na wygodną zabawę i stawianie pierwszych kroków.

Pierwsze dni w przedszkolu

Wśród prezentów dla 3 letniej dziewczynki, jak również starszych dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę w żłobku, bądź przedszkolu z pewnością radość sprawią prezenty użytkowe. Wśród naszych propozycji znajdują się kolorowe, licencjonowane plecaczki z postaciami ze znanych bajek, z kieszonką, w której znajduje się mała maskotka. Innym rozwiązaniem jest plecaczek z jednorożcem, w kształcie pieska lub flaminga czy torebka na ramię z Myszką Miki.

Prezenty dla kilkuletniej damy

4-letnia dziewczynka ma już swoje potrzeby, dlatego oprócz maskotki z jej ulubionej bajki, warto kupić coś przydatnego i funkcjonalnego. Wśród prezentów dla czterolatki królują ozdoby będące atrybutami prawdziwej królewny. To kosmetyczki, torebki, plecaczki, opaski, a także kreatywne zestawy i zabawki. Ciekawym rozwiązaniem są prezenty będące jednocześnie wystrojem pokoju, dające dziecku radość przebywania w kolorowym i pięknym otoczeniu. To dywaniki, pościele, plakaty i poduszki, wszystkie nawiązujące oczywiście do jej ulubionych bajek. Interesującym i wzbudzającym dziecięcą kreatywność upominkiem jest namiot dziecięcy - idealny zarówno do pokoju jak i zabaw na świeżym powietrzu, a także kolorowy basenik ogrodowy na upalne dni w ogrodzie. Na plażę natomiast przyda się torba plażowa i ręczniczek.

Wymagająca 5-latka

Prezent dla 5-letniej dziewczynki powinien nie tylko cieszyć oko, ale również rozwijać jej kreatywność. Dla tych wyjątkowo wymagających klientek przygotowaliśmy licencjonowane zestawy kreatywne. Są to m. in. zestawy do stworzenia własnej bransoletki, zestawy przyborów szkolnych (doskonałe do rysowania), gry familijne czy sekretny pamiętnik. Są to naszym zdanie bardzo ciekawe pomysły na prezent dla 5 letniej dziewczynki.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo jeszcze więcej propozycji na prezenty dla każdej dziewczynki - zachęcamy do zapoznania się z innymi propozycjami dostępnymi na naszej stronie.