Default welcome msg!

Zabawki dla chłopców i zabawki dla dziewczynek

Sklep internetowy z zabawkami dla dzieci

Oferta naszego sklepu zawiera zabawki dla dzieci o różnorodnych walorach. Są to ciekawe zabawki o różnym przeznaczeniu wraz z podziałem na zabawki dla dziewczyn i zabawki dla chłopców. Ze względu na szeroki wachlarz produktów, w naszym sklepie znajdziecie Państwo również zabawki dla małych dzieci, które wykonane są z odpowiednich bezpiecznych materiałów, dzięki czemu nie musicie się bać o to, że Wasze dziecko zrani się o ostro wykończoną krawędź zabawki.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

PASiKOT - sklep z zabawkami online

Miłością każdego dziecka są zabawki, które kochają miłością bezwarunkową tak samo, jak swoich rodziców. Dlatego jako rodzic czy krewny warto, więc zadbać o rozwój mentalny dziecka, które emocjonalnie przywiązując się do zabawki, uczy się kochać oraz dbać o bezpieczeństwo innych. Kupując zabawkę, warto pamiętać, że wiele z nich oprócz funkcji rozrywkowej pełni inną bardzo ważną funkcję w rozwoju dziecka - pozwala mu rozwijać różnorakie zdolności. Zabawki pobudzają rozwój mózgu, trenują pamięć, uczą logicznego myślenia, trenują koncentracje oraz wzbudzają kreatywność dziecka. Odpowiednia zabawka dla dziewczynki czy chłopca będzie znakomitym prezentem na okazje takie jak urodziny, święta, imieniny, dzień dziecka, czy jako upominek przy odwiedzinach rodziny.

Zabawki dla każdego malca

Kategorie naszego sklepu z zabawkami dla dzieci podzielone są wg różnej tematyki. Jedną z nich są zabawki edukacyjne. Pod tą kategorią znajdziemy zabawki, przez które dziecko będzie odkrywać świat. Mowa tutaj o zabawkach, które wydają głos, uczą zasad fizyki – jak np. magiczna sprężyna Cars, latawce oraz zestawy do zabawy w piasku, dzięki którym Twoje dziecko może zamienić się w małego Boba Budowniczego.

Kolejnym zestawieniem zabawek są ciekawe zabawki interaktywne, które bezdyskusyjnie zaskoczą Twoje dziecko swoimi barwnymi głosami oraz piosenkami. Dzięki interaktywnym zabawkom chłopiec czy dziewczynka nawiąże bliską więź z zabawką poprzez liczne godziny z nią spędzone, w czasie których będzie mogło z nią rozmawiać i śpiewać. Zabawki te oznaczają się dużym zainteresowaniem dzieci, a nawet dorosłych. Dzięki interaktywności dziecko może samodzielnie bawić się taką zabawką, a rodzic ma w tym czasie wolną chwile dla siebie.

Kolejne z typów produktów są te kreatywne zabawki artystyczne. W nich znajdziemy m.in. klocki lego, puzzle, plasteliny, kolorowanki i wiele innych. Pamiętajmy, że zabawa tego rodzaju zabawkami wpływa pozytywnie na rozwój dziecka. Pobudzają one wyobraźnie i kreatywność dziecka, dzięki czemu Twoje dziecko zaskoczy nauczycieli w szkole swoimi technicznymi oraz plastycznymi umiejętnościami. W naszym sklepie znajdziecie Państwo również rozległą ofertę pluszowych maskotek, które znane są dzieciom z kreskówek oraz bajek. Ponadto, jeżeli planujecie Państwo wyjazd nad morze lub jezioro, koniecznie odwiedźcie kategorie zabawek wodnych do pływania i nurkowania, bez których zabawa w wodzie nie będzie taka sama.

Jakie zabawki dla dziewczynek?

Ciekawą kategorią, którą często zainteresowane są dziewczynki, są zabawkowe figurki. Nasz sklep przygotował sporą ofertę bajkowych postaci, które Twoje dziecko spotyka na ekranach kin. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży zabawek utwierdziło nas w przekonaniu, że każda dziewczynka będzie zadowolona z pięknej figurki jednorożca o tęczowych barwach, o którego będzie mogła dbać, czesząc jego grzywę. Oferta naszego sklepu przygotowała również zabawki – mini zastawy, które zawierają w sobie talerzyki, kubki, widelce i inne sztućce. Zestawy te uwielbiają dziewczynki, które mogą się bawić ze swoimi lalkami oraz maskotkami pijąc z nimi herbatkę.

Jakie zabawki dla chłopców?

Mężczyźni uwielbiają samochody. Nie inaczej jest w przypadku małych chłopców, którzy uwielbiają zabawę małymi samochodami. W kategorii pojazdy znajdziemy zabawki dla chłopca - modele pojazdów zabawkowych, dzięki którym Twój maluch będzie mógł zamienić się w małego rajdowca.