Default welcome msg!

Kukiełki i pacynki dla dzieci

Witamy w krainie bajecznych pluszaków!

Od wielu lat pluszowe zabawki to nieodłączny element życia każdego dziecka. Są bardzo miękkie i niesamowicie kolorowe, dzięki czemu wywołują uśmiech na każdej twarzy i o każdej porze. W sklepie Pasikot można znaleźć maskotki dla dzieci w ogromnej liczbie kolorów, rozmiarów oraz z różnych bajek. Przykładowo zarówno chłopcy jak i dziewczynki uwielbiają maskotkę pluszową Marshall Psi Patrol. Z kolei różowa maskotka Jednorożec będzie idealnym dopełnieniem kolekcji lub pomysłem na prezent. Pluszaki sprawiają, że dzieci czują się pewniej, mniej się stresują, dlatego zabierają je zawsze ze sobą. Dlatego pluszowe maskotki muszą znaleźć się w każdym domu!

Powrót do  Zabawki ✨

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Jednorożec maskotka - gwarancja udanej zabawy

Dzieci mają w sobie niesamowite pokłady energii oraz chęci do zabawy. To bardzo dobry objaw i warto zachęcać je do aktywnego spędzania czasu. Pluszak jednorożec może być bardzo dobrym kompanem naszej pociechy. Do wyboru są modele w różnych kolorach oraz rozmiarach (25 cm, 30 cm, 40 cm, 66 cm). Warto również zwrócić uwagę na zabawkę różowy jednorożec pluszak z dźwiękiem. Ten model wyposażony jest w technologię dotykowego czujnika, która aktywuje światła i dźwięk wewnątrz rogu i grzywy jednorożca. Zabawki pluszowe mogą pełnić wiele funkcji. Jeśli nasza pociecha jest ogromnym pieszczochem, to z pewnością ucieszy się na widok jednorożca przytulanki. Ta maskotka w bajecznym fioletowym kolorze jest niewiarygodnie miła w dotyku i ułatwi zasypianie w każdych okolicznościach.

Psi patrol maskotki dla rozbrykanych maluchów

Jeśli znamy dziecko, które jest fanem bajki Psi Patrol, to bardzo dobrze się składa. W sklepie naszym Pasikot mamy ogromny wybór maskotek Psi Patrol. Oferujemy modele w rozmiarze od 10 cm do prawie 30 cm. Największą popularnością cieszą się pluszaki Marshall Psi Patrol oraz Rocky Psi Patrol. Mamy też oczywiście coś dla fanów pozostałych bohaterów - >Zumy, Chase, Skye. Pomysłowym gadżetem na prezent są również maskotki breloki. Te zabawki posiadają praktyczne uchwyty na klucze lub inne rzeczy, które dziecko chce mieć przy sobie. Jesteśmy pewni, że kolorowe pluszaki dla dzieci będą regularnie używane każdego dnia. Urozmaicą zabawy w domu czy w przedszkolu i będą wywoływać uśmiech na twarzy naszych pociech.

Oryginalne zabawki pluszowe dla dzieci

Jeśli szukamy niestandardowego pluszaka, którego naszego dziecko jeszcze nie ma, to warto zwrócić uwagę na świecące maskotki. W tej kategorii do wyboru są pluszaki świecące Spiderman oraz Pidżamersi. Oczy Spidermana zaświecą, gdy naciśnie się na jego brzuch. Jeśli dziecko boi się ciemności, to bardzo przydatna będzie świecąca maskotka Pidżamersi. Po naciśnięciu jej przednia szyba zapala się, dając maluchom odwagę przed snem. Po 10 minutach światło automatycznie zniknie. Gdy szukamy dużej i efektownej maskotki, to polecamy maskotkę jednorożec o rozmiarze aż 66 cm. Sklep Pasikot posiada w ofercie również zestaw w pudełku idealny na prezent - Pusheen i Stormy Maskotki Okularnicy. Wszystkie pluszaki, które można zakupić w sklepie Pasikot, są oczywiście wykonane z bardzo dobrych oraz bezpiecznych materiałów. Wszystkie przedstawione produkty mają licencje i posiadają metki.