Default welcome msg!

Zabawki kreatywne

Zabawki kreatywne dla dzieci

Współczesny świat w dużej mierze opiera się na najnowszych zdobyczach technologii. Dzieci właściwie od urodzenia otaczane są szeroko pojętą elektroniką i wirtualną rzeczywistością. Komputery, tablety, smartfony - to wszystko odwraca uwagę dziecka od rzeczywistego świata, w którym będzie trzeba funkcjonować. Aby oderwać dzieci od wirtualnego, zamkniętego w smartfonach i komputerach świata, warto kupować im zabawki kreatywne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w tym zakresie.

Kategorie:  Klocki

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Zestawy artystyczne dla dzieci

Zdecydowana większość dzieci uwielbia rysowanie, malowanie i kolorowanki. Chociaż nie każde dziecko ma zacięcie artystyczne, wszystkie dzieci cieszą się, gdy mogą coś narysować lub namalować. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzieci oraz ich rodziców, oferujemy wysokiej jakości kolorowanki i malowanki dla dzieci. W naszej ofercie znajdują się zarówno zabawki kreatywne dla chłopców - np. zestaw artystyczny w tubie Psi Patrol, jak i zabawki kreatywne dla dziewczynek - np. zestaw do budowy bransoletki z myszką Minnie czy też zestawy maskotek do kolorowania. W naszym sklepie znaleźć można również zabawki uniwersalne, czyli odpowiednie dla chłopca, jak i dziewczynki - przykładowo są to tablice magnetyczne, znikopisy, układanki czy różnego rodzaju puzzle.

Puzzle i układanki dla dzieci

Puzzle i układanki to jedne z najpopularniejszych łamigłówek, które można spotkać w każdej części świata. Układaniem puzzli interesują się nie tylko dzieci, ale też dorośli. W naszym sklepie znaleźć można zarówno takie puzzle, które dedykowane są dla najmłodszych jak i takie, przy układaniu, których pomoc rodzica będzie nieoceniona. Oferujemy puzzle z motywami z bajek w zestawach zawierających od kilkunastu do 100 elementów. Oprócz konwencjonalnych puzzli wykonanych z papieru oferujemy również puzzle piankowe oraz puzzle drewniane.

Ponadto w naszej ofercie znaleźć można również gry kreatywne trójwymiarowe - na przykład puzzle 3D Togglerz, z których da się układać najróżniejsze wzory.

Gry kreatywne dla dzieci

Oferowane przez nas kreatywne zabawki dla dzieci to nie tylko układanki, puzzle czy zestawy artystyczne. Sprzedajemy również gry - na przykład Magic Pen w wersji dla dziewczynek oraz dla chłopców. Wersja gry dla dziewczynek nawiązuje tematyką do księżniczek, natomiast wersja dla chłopców nawiązuje do znanego i lubianego przez najmłodszych filmu Cars - Auta.

Jak zainteresować dziecko zabawką kreatywną?

Kupując kreatywne gry czy zabawki dla dzieci warto zwrócić uwagę na to, aby chociaż trochę nawiązywały do zainteresowań dziecka. To jeden z kluczy do sukcesu, ponieważ dziecko chętniej będzie sięgało po przedmioty związane z jego zainteresowaniami. Drugim kluczem do sukcesu jest współpraca z dzieckiem, gdy zaczyna swoją przygodę z zabawkami kreatywnymi. Jeśli coś byłoby dla niego za trudne, mogłoby się zniechęcić i odłożyć zabawkę do kąta. Natomiast kiedy rodzic jest w pobliżu, dziecko czuje się bezpieczniej i wie, że może zawsze zapytać go o poradę.